Ankara-Gazi Ü. Eğt.Fak. Giriş Sınavı

Genelde tarihler dışında pek bir değişiklik olmaz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 589
Kayıt: 03 Haz Cum, 22:00
Konum: Ank/Aksaray
İletişim:

Ankara-Gazi Ü. Eğt.Fak. Giriş Sınavı

Mesaj gönderen Admin » 21 Tem Cum, 13:15

T.C. GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ'NDEN

1-2006-2007 Eğitim Öğretim yılında Üniversitemizin aşağıda belirtilen programlarına Ön Kayıt ve Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci alınacaktır

Başvurular, adayın bizzat müracaatı ile 07 - 11 AĞUSTOS 2006 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Rektörlük Kampüsü (Bandırma Sokak No:30) Teknikokullar-ANKARA adresinde, B Blok Öğrenci Yemek Salonunda kabul edilecektir.

SINAVLARIN BAŞLAMA TARİHİ VE YERİ

Özel Yetenek Sınavı 21 AĞUSTOS 2006 tarihinde başlayacaktır. Adayın sınava gireceği gün ve saat kayıt sırasında veya internet üzerinden http://www.gazi.edu.tr adresinden bildirilecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER
1- Adayın 2006 yılına ait ÖSS sonuç belgesi fotokopisi (ÖSS sonuç belgesinin aslı kayıt sırasında ibraz edilecektir.)

2- Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavına katılacak adaylar için sağlık raporu (Resmi Sağlık Kuruluşlarından “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları Özel Yetenek Sınavlarına Katılmasında Sağlık Açısından Sakınca Yoktur” ifadesini içeren rapor.)

3- 4.5 x 6 (cm) ebadında son altı ay içinde, önden, başı ve boynu açık, (erkek adaylar için sakalsız), adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş 3 adet fotoğraf.

4- Milli sporcular için, Milli Sporcu Belgesi (Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nden alınmış olması zorunludur. KKTC uyruklu adayların Milli Sporcu belgesi bu sınavlar için geçerli değildir.)

5- T.C.Kimlik numarası yazılı Nüfus Cüzdanının önlü arkalı bir adet fotokopisi, (Nüfus Cüzdanı aslı kayıt sırasında ibraz edilecektir.)

6- Liseler, Meslek Liseleri, Öğretmen Liseleri ve Güzel Sanatlar Liselerinin, Grafik, Müzik, Sanat, Sanat (Müzik), Resim, Sanat (Resim), Spor ve Tasarım ve Teknolojisi alan/kol/bölümlerinden mezun olan adaylar için Diploma Fotokopisi (Diploma aslı kayıt sırasında ibraz edilecektir.)

1., 5., ve 6. maddelerde asıllarının ibraz edilmesi gerekli olduğu bildirilen (Sınav Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanı ve Diploma) belgelerden herhangi birinin, fotokopi ve asıllarının birbirine uymaması halinde, bu belge sahibinin sınavı kazanmış olması durumunda dahi kaydı yapılmayacak ve hakkında Kanuni işlem yapılacaktır.

http://www.ogris.gazi.edu.tr/index.php? ... dd=381&sid

birol74
Mesajlar: 19
Kayıt: 14 Kas Pzt, 13:45
Konum: BARTIN

Mesaj gönderen birol74 » 05 Ağu Cmt, 14:12

elinize emeğinize sağlık...teşekkürler...

Kilitli