balıkesir hakkında bılgısı olanlarr helpp mee

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
kadir40

...

Mesaj gönderen kadir40 »

valla benide bilgilendirirsen sewinirim :idea: bu arada sinavda ne ler var ya ben aceleyle yaptirdim sinav klavuzuda almadim...
hepimiz kandırılmıs bırer yalancıyız;hepimiz sahte birer gercegiz ve gercekligimiz gecerliligimiz kadar...
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Re: ...

Mesaj gönderen gulenyus »

kadir40 yazdı:valla benide bilgilendirirsen sewinirim :idea: bu arada sinavda ne ler var ya ben aceleyle yaptirdim sinav klavuzuda almadim...
sınav kılavuzu almadın mı????
I.aşama işitme sınavı 2-3-4 ses/ezgi/ritim
II.aşama dikte/solfej
çalma
söyleme
Kullanıcı avatarı
kadir40

...

Mesaj gönderen kadir40 »

malesef alamadim acilen memlekete donmem lazimdi o yuzden is guc yani :D :D
hepimiz kandırılmıs bırer yalancıyız;hepimiz sahte birer gercegiz ve gercekligimiz gecerliligimiz kadar...
Kullanıcı avatarı
gulenyus

neyse bakalım hayırlısı olsun bişey çıkmasa bari!
Kullanıcı avatarı
kadir40

....

Mesaj gönderen kadir40 »

insallah kardesim insallah ikimizde kazaniriz beraber okuruz :D :D
xhenhobia

Mesaj gönderen xhenhobia »

arkadaslar bende 9 unda kaydettım 240. yım ve soyle bısey var ben kaydolurken 5 dk ıcınde 7-8 kısı daha kaydoldugunu gordum..rakamlara bakıp aldanmayın deneme ıste.. :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
gulenyus

xhenhobia yazdı:arkadaslar bende 9 unda kaydettım 240. yım ve soyle bısey var ben kaydolurken 5 dk ıcınde 7-8 kısı daha kaydoldugunu gordum..rakamlara bakıp aldanmayın deneme ıste.. :lol: :lol:
allallaa ama hayret bişey neden öyle...ben daha önce kayıt yaptırdım siz daha öncesinizzz :? :?: :!:
Kullanıcı avatarı
tender_my

Mesaj gönderen tender_my »

En gereksiz yerlerden bana göre geçen senede saçmaladılar 110. yedeğe kadar aradılar sınav değerlendirmeleri çok farklı tavsiye etmem kimseye
romanticviolins
İletişim:

Mesaj gönderen romanticviolins »

Arkadaşlar balıkesirin sınavını abartmayalım!!! Sınava girecek olan arkadaşlarımızın gözünü korkutmayın! Herkese başarılar!!!
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

sınava girecek kişilerin gözü korkmasın. herşeyi bilerek girsinler balıkesire. 110. yedek kişiye sıra geldi geçen sene. mantıklı düşünün ve sakin olun. sizce niye 110. yedeğe kadar sıra geldi ? :idea: çünkü sınava giren herkes orada girdiğine pişman oldu harcadığı paraya ve çektiği çileye. hakedenin falan kazandığını kimse söylemesin bana. keyfi bir sınavdı jüri kafasına göre kazandırdı ya da eledi. aksini kimse iddia edemez polyannacı olmayalım. son olarak balıkesirde sınava girecek dostlara tavsiyem orayı kazansalar da kaybetseler de başka yerlere de girin çünkü balıkesir bir başarı ya da başarısızlık ölçütü değil. her şey gönlünüzce olsun başarılar.........
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
rumbastika

Mesaj gönderen rumbastika »

Toplam başvuru 266 idi..İlk aşama çoğu kişi için felaketti..266 kişiden 69 kişi 2.aşamaya geçebildi...İkinci aşama formaliteydi çok kolaydı..yani össler yarıştı...Asilden kazandım... :)