Gaziantep Devlet Konservatuarı

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
emrah08

Gaziantep Devlet Konservatuarı

Mesaj gönderen emrah08 »

mrblar sayın abilerim ve hocalarım.. ben bi kaç sorum olcaktı.. okulum bi yıl bitti düz lise mezunuyum vee bursada belediye konservatuarında 3 sınıftayım 8 yıldır baglama çalıyorum.. 18 yaşındayım bu sene öss sınavına girdim ve amacım 185 in üstünde puan almaktı. biliyorum bu puan konservatuvar sınavı için çok düşük bi puan ama hiç hazırlığım olmadığı için 175 puanda kaldım.. vee barajı geçseydim hemen konservatuvar sınavları için başvuru yapcaktım geçemedim die hiç bişi yapmadım.. dün tesadüfen sitelerde dolaşırken g.antep devlet konservatuvarının barajının 160 olduğunu gördüm bu yıl tanıtım klavunzunda öle yazıyodu.. vee sınava girmeye karar verdim.. şimdi kayıtlarımı yaptırmak için ditmeyi düşünüyorum ama öncelikle bu konuda tecrübeli ve bilgili olan sizlere sormak istiyodum.. sınava girmeme değer mi? 175 puan ile? kulağımın çokk iyi olduğunu sölerler hocalarım.. sınav için hiç bir hazırlığım yok.. gazientep devlet konservatuvarı? değerli cvplarınızı beklerim şimdiden teşekkür ederim
emrah08

Mesaj gönderen emrah08 »

arkadaşlar yokmu cvp yazacak olan bu konuda lütfenn yardımlarınızı bekliyorum..
selamm
Kullanıcı avatarı
KIWO
Konum: eskişehir A.Ü Devlet konservatuarı Sahne sanatları opera

Mesaj gönderen KIWO »

benim bildiğim güzel sanatlar çıkışlılar için 160 öss puanı yetiyo ama kitapçıkda 160 yazıyosa dogrudur bence şansını dene çünkü konservatuarda öss puanının pek bir etkisi olmuyo önemli olan yetenek sonucda sende bursa belediye konservatuarını kazanmış son sınıftasın o sınavı geçicek kadar kalagın olduguna inanıyorum biliyorum bursadaki belediye konservatuarınında sınavını başvuru yogun oluyo ve boş adam almıyorlar bence dene şansını umarım kazanırsın ve hederflrein dogrultusunda gelmek isteğin yerlere gelirsin bol şans sınavında başarılar *rahat ol yeter*bursadan boş yeteneksiz adam çıkmaz :wink: bende bursalı sayılırım ..
eğer kalbin dogruysa ellerinde dogruyu çalar...
SenyoR

Mesaj gönderen SenyoR »

Öğrenci kabul puanı 160 ise git dene şansını.Kaybın olmaz.Kazanamasan bile lisans düzeyinde bir sınav tecrüben olmuş olur.Bol şanslar.
Olmazsa,bana ne olur?
emrah08

Mesaj gönderen emrah08 »

çok teşekkür ederim.. aslında benimde anlamadığım şu bütün konservatuarlar 185 barajı isterken afyon ve gaziantepte tanıtım klavuzunda en az 160 alan adaylar başvuru yapabilir diyor..185 den kesinlikle bahsedilmiyor.. acaba bunda bi yanlışlık olabilirmi? başvuru yapmak istiyorum ama sanki boşuna uğraşıyormuşum gibi bi his var içimde..
selamm
Kullanıcı avatarı
fatihermete

Mesaj gönderen fatihermete »

Arkadaşım, bir okul 160 isterken bir diğeri 185 isteyebilir ve bu normaldir. Çünkü üniversiteler ÖSS baraj sınırını kendileri belirlerler. O yüzden buna takılmamanı öneririm. 160 puan barajı ile öğrenci alan okulları denemelisin.. Başarılar dilerim.