özel yetenek sınavını kazanamayanlar buraya-dertleşelim

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
evanescence

özel yetenek sınavını kazanamayanlar buraya-dertleşelim

Mesaj gönderen evanescence »

arkadaşlar bu yılda olmadı çok mutsuzum benim gibi kazanamayanlarla dertleşmek istiyorum...ama hatamı anladım şimdi tekrar kursa başladım diktem kötü olduğu için hep yedeklerde kaldım artık bu dikte problemini kökten halletmeliyiz.benim gibi düşünenleri yılmayıp tekrar hazırlanmak isteyenler size sesleniyorum.. :cry: :cry: :cry:
En son evanescence tarafından 03 Oca Prş, 20:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
show must go on
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Mesaj gönderen gulenyus »

benim ilk girişimdi benim de olmadı ama gelecek yıl için umudum var :)
çünkü sınavdan önce moralimi bozdular...ayrıca sanırım enstrümandan kaybettim bazı yerlerde diktem de iyiydi çünkü!trompet çalıyorum burdurda sınavım gayet güzel geçti kesin gözüyle baktık ama olmadı :(
ama ben de hatalarımı gördüm ve bu sınavın 4 kez 5 kez üstüste girilip kazanılmayacak bir sınav olmadığını anladım :) umarım seneye hepimiz için iyi olur :)
Kullanıcı avatarı
evanescence

bende aydına kesin gözüyle baktım sence denemeye değer diğilmi hep yanlış çalışma şeklinden olduğunu düşünüorum oyüzden hocalarım tekrar dene dedi tabiki yeni hocalar ve kursum çünki bir önceki hocam bana dikte adına bişey vermemiş yapıosun diip geçiştirmiş.diktede 50 puan olunca direk kazanamıyısun umudumu kaybettim yeniden bulmaya çalışıorum arkadaşım
En son evanescence tarafından 06 Tem Pzr, 18:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
show must go on
Kullanıcı avatarı
gulenyus

haklısın denemeye değer ne olursa olsun...ayrıca dikte konusunda söylediklerine katılıyorum...benim hocam da ısrar etmeseydim dikte yazdırmayacaktı.düz lise olmama rağmen topu topu 5 tane dikte yazdım ve öyle girdim dikte sınavına...gerçi diktelerim doğruydu eminim ama daha çok çalışsaydım daha rahat yazardım elbette...
benim eksiğim hızlı olmayışım özellikle uludağ üniversitesinin 1. aşamasında hızdan kaybettim yoksa işitmede de pek eksiğim yok!
ama bazı şeyleri daha kolay anlayabilmem ve ifade edebilmem için bu yıl yine dört elle sarılmalıyım :)
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

Mesaj gönderen cagricinarer »

olmazsa olmuyo arkadaşlar niğde ve sivasta girdim niğde virtiöz arıyo diyebilirim sivasta yedek 14 te kaldım benim dikteyle solfejim çok iyi fakat öss den 203 puan alınca iş biraz daha zorlaşıyo tabi hele bir de düz lise çıkışlı olduğum için çok daha zor oluyo seneye inşallah öss den 250-260 çekersem tekrar girecem yoksa yok neyse şimdiden herkese Allah kolaylık versin arkadaşlar
Sanatsız bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Kullanıcı avatarı
gulenyus

cagricinarer yazdı:olmazsa olmuyo arkadaşlar niğde ve sivasta girdim niğde virtiöz arıyo diyebilirim sivasta yedek 14 te kaldım benim dikteyle solfejim çok iyi fakat öss den 203 puan alınca iş biraz daha zorlaşıyo tabi hele bir de düz lise çıkışlı olduğum için çok daha zor oluyo seneye inşallah öss den 250-260 çekersem tekrar girecem yoksa yok neyse şimdiden herkese Allah kolaylık versin arkadaşlar
evet düz lise olanların işi çok zor :(
ayrıca orda söylenenlerden dolayı yaşanan moral bozukluğu da cabası!
sana bişey söylediler mi bilmiyorum ama çanakkale ve balıkesirde benim moralimi çok bozdular sınava çok mutsuz girdim :(
Kullanıcı avatarı
evanescence

bende düz lise çıkışlıyım arkadaşlar ham puan 230 du ama olmuo işteaynen hocalar beni şişirdi dikte konusunda hiç bişi öğretmeyip yapıosun dediler.şimdiki yeni hocam dikteye dair bişey öğretmemişler dedi sana...evet bide hocalar düz liselileri aşağlıolar bunada katılıorum...çok yoruldum denemekten umutlarımı yitirmekten ama şimdi doğru bir çalışmayla tekrar dene deniyo bana denemek .....ama çok yorgunum bu seneyi nasıl atlatırım bilmem bütün arkadaşlarım şimdimüzikte okurlarken bana çok acı gelio....yanlış eğitimlerin ön yargıların kurbanıyız hepimiz........
show must go on
Kullanıcı avatarı
gulenyus

benim hocam çok iyiydi ona lafım yok ama sınava girecek agsl öğrencileri moralimi bozdu!ayrıca ne derece doğru bilmiyorum ama komisyondaki öğretmenler agsl öğrencilerine daha fazla puan veriyolarmış onların hakkı olduğunu düşünüp...bana hep böyle şeyler söylendi ve çok üzgünümmm.arkadaşlarım okurken 1 yıl daha çalışmak zor...
umarım seneye çalışmalarımızın karşılığını alırızzz :oops:
Kullanıcı avatarı
evanescence

evet bu bir gerçek sınavda düz lise ile agsl mezunu aynı puanı almışsa agslyi öncelik verilio...bu bilinen bir gerçek...ama bu moralimizi bozmamal..zaten her sene en fazle 5 düz liseli girebilio...ben o dikteyi yapsaydım şuan aydındaydım...yanlış eğitimin kurbanıyım ben...hoca beni hep şişirdi yapıosun dedi...ama bişi öğretmedi...sadece ben mutsuzum sanıorum bazen ama biliorum ki kazanamayan herkes mutsuz...
En son evanescence tarafından 06 Tem Pzr, 18:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
show must go on
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

bence bu sene çok ilginç bir sistem oldu seneye öss den yüksek alın ve sonuca bakın benim arkadaşım düz lise mezunu öss den 241 puan aldı ve kazandı şimdi samsun 1. sınıf buna ne demeli? arkadaşlar aslında öss puanın pek bir etkisi yok AOBP puanının hesaplanmasını gördünüz mü biz düz liseliler 0,16 AGSL mezunları 0,52 peki buna ne demeli? bana göre bu sınavda AOBP puanları yüksek olan aldı
Kullanıcı avatarı
evanescence

evet yaaaa ona bende katılıorum aobp çok farkedio anlamıorum yaaa sırf agsl kazansın die ozaman kapatın düz liselilere bu hakkı bizde kendimizi yormayıp kaderimize razı olalım ama yook para nası gelcek ozaman üniverstelere traji-komik bi durum bizim kisi ............................................................................................................................................... :evil: :D :cry: :evil:
show must go on
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

bence çok saçma öğrencilerin % 60 ı haketmeden puanım yüksek diye giriyo zaten işin içinde torpil var bu kesin arkadaşlar açık konuşmak gerekirse bir düz liseli eğer ki müzik öğretmenliğine girmek istiyorsa en az 250 den aşağı almaması gerekiyo benden söylemesi
Kullanıcı avatarı
kadir40

Mesaj gönderen kadir40 »

valla benimde bu sene ilkdi olmadı ama bu sene olacak cok ıyı calsııyorum 4 seste yedililer falan gectim dim mi11 mi(maj9)sus9 lulalr bence arkdaslar okulların ıstedıklerinden fazlasina calıssak isimiz daha kolay olur. arkdaslar bu arada bu sene kazananlar yuzde olarak duz lıselerin onde oldugunu duydum bilginiz olsun.
hepimiz kandırılmıs bırer yalancıyız;hepimiz sahte birer gercegiz ve gercekligimiz gecerliligimiz kadar...
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Re: özel yetenek sınavını kazanamayanlar buraya-dertleşelim

bence de daha çok ve daha fazlasına çalışmalıyız...çünkü az bilmektense çok bilip o güvenle sınava girmek daha rahatlatıcı...
geçen yıl kendime hiç güvenmiyordum sınava girerken ama bu yıl herşey daha farklı olucak!
ben ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜZİK BÖLÜMÜNÜ KAZANICAM :D
Kullanıcı avatarı
huseyin_unay

Re: ???

Mesaj gönderen huseyin_unay »

cagricinarer yazdı:olmazsa olmuyo arkadaşlar niğde ve sivasta girdim niğde virtiöz arıyo diyebilirim sivasta yedek 14 te kaldım benim dikteyle solfejim çok iyi fakat öss den 203 puan alınca iş biraz daha zorlaşıyo tabi hele bir de düz lise çıkışlı olduğum için çok daha zor oluyo seneye inşallah öss den 250-260 çekersem tekrar girecem yoksa yok neyse şimdiden herkese Allah kolaylık versin arkadaşlar

krds bence sen bu puani alirsan baska bi sey oku derim eger yetenegin varsa ve gercekten seviyorsan muzigi gercek anlamda yaparsin diye dusunuyorum...

ornek olarak ozellikle doktorlardan cikan cok iyi muzisyen arkadaslarim var onlari verebilirim...

sevgiyle kal
Zafere giden yolda cekilen cile kutsaldir...