bursa da okuyan veya bursanın sınavına giren varmı?

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

bursa da okuyan veya bursanın sınavına giren varmı?

Mesaj gönderen tugcekizilkeman »

arkadaşlar yaklaşık 4 aydır yetenek sınavlarına hazırlanıyorum ve tek hedefim bursa :) bursanın sınavlarına girmiş olan yada orda okuyan arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim.Tam olarak ne isteniyor bilmek istiyorum istediği kadar zor olsun bileyim de ben;)şimdiden ilginize teşekkür ederim..
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

Re: bursa da okuyan veya bursanın sınavına giren varmı?

bi Allah ın kulu yazsaya yaaaaa:(
nilnilnil

BEN BURSADA OKUYORUM.SINAV HAKKINDA BİLGİ BURDAAAAAA

Mesaj gönderen nilnilnil »

merhaba canım .ben uludag üni müzik ögret.okuyorum.3.sınıftayım.heyecanlarınız beni tekrar heyecanlandırdı vala.sınava biraz sıkı hazırlan derim.ilk aşama yazılı.yani test oluyor.teyipten birkaç birşey dinletiyorlar ve senden şıklarda hangisi oldugunu soruyorlar.bu ritm ve melodi olabiliyor yani kesin oluyor :) 2 .aşama sözlü.san işitme falan.senden D7 akor kur ve seslendir diyebilirler.şan da zaten eşlik oluyor.E,Ö ve A vokallerine dikkat ederek söyle.yani yayarak edgil teknikle söyle.çalgı da sanırım yine 2 eser isterler.bir etüt ve birde eser.cok zor seyler seçmek yerine daha kolay ve güzel icra tercih edin.benden bukadar.eger kazanırsan beni bulursun zaten.adım tuba k.iyi şanslar.
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Re: bursa da okuyan veya bursanın sınavına giren varmı?

Mesaj gönderen gulenyus »

sanırım seni bulurum ben seneye :) :) :)
ayrıca akorları falan kurduyorlar tuğçe ve yazılıda verilen kılavuz sesten sonra çalınacak akor ve aralıkları yazman isteniyo..geçen yıl çok zorlanmıştım ama şimdi bomba gibiyim :)
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

Re: BEN BURSADA OKUYORUM.SINAV HAKKINDA BİLGİ BURDAAAAAA

nilnilnil yazdı:merhaba canım .ben uludag üni müzik ögret.okuyorum.3.sınıftayım.heyecanlarınız beni tekrar heyecanlandırdı vala.sınava biraz sıkı hazırlan derim.ilk aşama yazılı.yani test oluyor.teyipten birkaç birşey dinletiyorlar ve senden şıklarda hangisi oldugunu soruyorlar.bu ritm ve melodi olabiliyor yani kesin oluyor :) 2 .aşama sözlü.san işitme falan.senden D7 akor kur ve seslendir diyebilirler.şan da zaten eşlik oluyor.E,Ö ve A vokallerine dikkat ederek söyle.yani yayarak edgil teknikle söyle.çalgı da sanırım yine 2 eser isterler.bir etüt ve birde eser.cok zor seyler seçmek yerine daha kolay ve güzel icra tercih edin.benden bukadar.eger kazanırsan beni bulursun zaten.adım tuba k.iyi şanslar.

çok teşekkür edrim ama bu sene cesaret edemedim bursacığıma girmeye daha kolay yerler deniycem onları bilke kazanabileceğimden şüphe ediyorum :) olömazsa seneye bende bomba gibi olup bursayı deniycem diğer arkadaşım umarım kazanırsınn