HEYECAN

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
balçiçekk

HEYECAN

Mesaj gönderen balçiçekk »

selamlarr
ben bu sene lise sona geçtim (düz lise) 2009da yetenek sınavlarına gireceğim.. ama şimdiden çok heyecanlıyım !!
sınavda -heyecanlanmamayı- nasıl başaracağım ??????????????????????????
daha 1 senem olmasına rağmen çoksesleri gayet güzel duyuyorum sürekli solfej okuyorum ve dikte de yazabiliyorum lise3 ortalamam 84.93 össden hiç şüphem yok iyi puan yaparım..
kendime de güveniyorum ama heyecanlanırsam batıracağımı söylüyorlar
özellikle kazananlar
nasıl heyecanlanmadınız
don't let your dying dreams escape..
Kullanıcı avatarı
sevinc

Re: HEYECAN

Mesaj gönderen sevinc »

:)))
canım şimdi kendime güldüm bu yazdıklarından.. bende zamanında senin gibi düşünürdüm ..
mesela okulda deneme yetenek sınavı yapmışlardı bize... ben de aşamaları geçtim. sıra geldi kemana.. keman calarken ellerim terledi ve cok basit bi etütü çalamadım.. ondan önceki aşamada da cok heycanlanmıştım(ki söylüyorum lisemizin bize yapmış olduğu bir deneme yetenek sınavıydı)
çalarken heycanlandığım için şaşrıdım ve ağlayama başladım:))
düşün....
bende herşeyi yapıyordum sesler dikte deşifre keman...
gayet iyiyim yani:)

neyse sıra geldi sınav tarihlerinin acıklanmasına... ben olabildiğince cok yere müracat ettim. 5 ünye ön kayıt yaptırdım 3 üne girim we hepsini kazandım.. ilk sınav balıkesirdeydi.. onu heyecanımı atmak için tercih ettim.. düşündüğüm kadar heyecanlı değildim.. ama sonunda iyi sonuclanmıştı.. kendime güvenim vardı ama bir kat daha artıı.. cünkü sadece bi sınava girmem kalmıştı.. herşeyi yapmak için bekliyordum....

şimdi sende benim gibi olacaksın bakta gör.. ki benim ne kadar heycanlı oluğumu arkadaslarım bilir. konserde ağlardım ortaokulda... ağlaya ağlaya calardım yani:))

umarım yazdıklarımı ciddiye alırsın.. fazla heyecana gerek kalmıyor zaten..
başarılar:)
Kullanıcı avatarı
balçiçekk

Re: HEYECAN

Mesaj gönderen balçiçekk »

tabi ki ciddiye alırım çok şekersin :)
don't let your dying dreams escape..