neden bizi siteden çıkardınız?

Hangi başlığa yazacağınıza karar veremediğiniz ve müzikle ilgili olmayan görüşler...
Cevapla
Misafir
Misafir
Misafir

neden bizi siteden çıkardınız?

Mesaj gönderen Misafir » 10 Oca Sal, 23:48

bugün ikinci defa üye oldum. neden üyeliği iptal ettiniz? Ozan dergisinden kısaca bahsedeyim. Dergimiz ağırlıklı olarak halk müziği ve genel müzik konularını inceleyen, yayıncılığın yanı sıra da başarılı organizasyonların altına imzasını atmış amatör bir girişimdir. 2004 yılında yaklaşık 85 sanatçı, müzisyen ve akademisyenin katılımıyla içeriğinde panel, söyleşi, imza günü, konserler, halk oyunları gösterileri olan ve bir ilk olan 1.İstanbul Halk Müziği Festivalini gerçekleştirmiştir. Çeşitli konservatuarlardan birçok akademisye ve sanatçının takdirini kazanmış olan Ozan Dergisi maddi sorunlardan dolayı yayın hayatına ara vermiş fakat şu anda yeni proje hazırlıkları içerisindedir. Yakında eski sayılarından yazı ve röportajların da yer alacağı web sitesi okurlarının ve daha önce ulaşamamış insanlarımızın hizmetine girecektir. Siteyi çok beğendim; sitemizden bu siteyi link olarak tanıtacağız. Neden üyeliğimizi iptal ettiniz bir anlam veremedik? Başarılar dileriz. (Ünay Eyrek)

Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 542
Kayıt: 03 Haz Cum, 22:00
Konum: Ank/Aksaray
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 11 Oca Çrş, 0:26

Sayın Ünay Eyrek,

Öncelikle Müzik Eğitimcileri Sitesi'ne göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler. Şimdi sorularınızın yanıtlarına gelelim:

1.Üyeliğinizi iptal ettikten ve mesajınızı sildikten sonra size bunu neden yaptığımı açıkladığım iki mail attım. Anlaşılan o ki onları henüz okumadınız.

2. Bu forumda reklam niteliği taşıyan ya da başka bir siteyi tanıtan linklere kesinlikle yer verilmemektedir şuana kadar bu nitelikteki bütün linkler silinmiştir. Eğer amacınız derginizi tanıtmaksa korkarım ki bunu banner yoluyla reklam vererek yapmak zorundasınız. Çünkü sizin gibi kendini tanıtmak isteyen onlarca mail ve link geliyor.

3. Foruma üyelik kişiseldir; tüzel bir kuruluş, dernek, dergi, yayınevi vb. adına üye olamazsınız. Kullanıcı adınız bu nedenle silinmiştir. Lütfen üyelik profilinizi ve kullanıcı adınızı değiştirin aksi taktirde üyeliğiniz yeniden iptal edilecektir.

4. Sitenizin linkine ancak -hayata geçtikten sonra- ilerleyen zamanlarda ve Müzik Eğitimcileri Sitesi'nin linkler sayfasında yer verilebilir.

Başarı dileklerimle.

Admin

Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 542
Kayıt: 03 Haz Cum, 22:00
Konum: Ank/Aksaray
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 11 Oca Çrş, 17:53

ünayeyrek yazdı:Sayın, Süleyman Bey
Bu başarılı site için gösterdiğiniz özveri ve emeğe teşekkürlerimi iletiyorum. Ozan Dergisi kullanıcı adıyla kısaca dergimizden ve yaptıklarımızdan bahsetmiştim. E-postalarınızı da okudum diğer kullanıcı adımı (ozandergisi) iptal edebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için de ayrıca teşekkür ederim. E-postama adresinizi iletirseniz size dergimizin yayınlanmış 5 sayısını göndermek isterim. Yakın zamanda yayına başlayacak olan web sitemizde de, diğer sanat ve müzik tutkunu dostlarla daha önce yaptıklarımızı, fikirlerimizi ve yapabileceklerimizi paylaşma imkanını sağlayacağız.
Tüm site üyelerine de şu mesajımı iletmek istiyorum: "Sanatı ve sanat içinde ayrıcalıklı bir yeri olan müziği yaygınlaştırarak, insanlarımızın zararlı alışkanlıklardan ve kötülüklerden uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Keşke herkes bir enstrüman çalsa, tiyatro, resim kursuna gitse... ne kötülük kalır ne sevgisizlik. Kendi içimizdeki var olan gücü harekete geçirebilirsek ve aynı düşünen insanlar bir araya gelebilirsek çok büyük işler başarabiliriz. Paylaşalım ve doğru, düzeyli yapılan işleri destekleyelim. Herkese merhaba."
Mesajın kendisi için: http://www.muzikegitimcileri.net/phpBB2 ... .php?t=347

tonmayster
Mesajlar: 3
Kayıt: 24 Oca Sal, 1:52

Mesaj gönderen tonmayster » 28 Oca Cmt, 2:41

Bu site yasakları seven bi site :=(
Bende internette sörf yaparken bulduğum ses sistemleri ile ilgili bi sitenin linkini yazdım diye sildiler...
Ne alaka anlamadım bende.... Hemde yazdığım bölüm, forumda bunun için ayrılmış bi alan........
saygılar.......

Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 542
Kayıt: 03 Haz Cum, 22:00
Konum: Ank/Aksaray
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 28 Oca Cmt, 13:35

Üzgünüm ama öyle olduğunu düşünüyorsanız, yazmak zorunda değilsiniz. Her yerin, her kurumun kuralları vardır ve bunlar herkes için aynıdır.

beyhude
Mesajlar: 1
Kayıt: 02 Eki Pzt, 2:48
Konum: İSTANBUL

Ozan DERGİSİ

Mesaj gönderen beyhude » 02 Eki Pzt, 2:52

Ozan degisini başta reddetmekle çok doğru bir karar vermişsiniz sizi kutlamak isterim. gerçekten bu şahıs Ünay Eyrek sırf hırsları yüzünden bu dergiyi kurarak sanatçılarla olma egolarını tamin etmektedir. Halk Müziğini bu iğrenç duygularıyla kullanarak kirletmektedir. Bundan sonra sık sık sizi ziyeret edeceğim. Admin arkadaşı hisleriden dolayı tebrik ederim. Bu şahsa dikkat edin.

ünayeyrek
Mesajlar: 4
Kayıt: 11 Oca Çrş, 13:27
Konum: istanbul

Re: Ozan DERGİSİ

Mesaj gönderen ünayeyrek » 23 Ara Pzr, 21:31

beyhude yazdı:Ozan degisini başta reddetmekle çok doğru bir karar vermişsiniz sizi kutlamak isterim. gerçekten bu şahıs Ünay Eyrek sırf hırsları yüzünden bu dergiyi kurarak sanatçılarla olma egolarını tamin etmektedir. Halk Müziğini bu iğrenç duygularıyla kullanarak kirletmektedir. Bundan sonra sık sık sizi ziyeret edeceğim. Admin arkadaşı hisleriden dolayı tebrik ederim. Bu şahsa dikkat edin.
Bu mesajı şu anda tesadüfen gördüm. İnternet üzerinden kimliğini açıklamadan dilediği kişilere saldıran bu ve bunun gibi aciz insanları şiddetle kınıyorum. Bu şahıs, daha önce bu tarihlerde internet sitem üzerinden aldığı mail adreslerine hakkımda karalayıcı mesajlar yollamış, insanlardan ve benden hak ettiği cevabı almıştır. Ayrıca şahsın kimliğini de tespit etmiş olup hakkında yasal işlem başlatmaktan son anda vazgeçtiğimi kamuoyuyla daha önce paylaşmıştım. Zaten yaptığı suçlamalar asılsız olmanın ötesinde saçma sapan ve komiktir. Doğru yapılan işler insanlar tarafından takdir edilir ve layıkını mutlaka bulur. Kimsenin, herkesin gözünün önünde cereyan eden doğru ve çıkarsızca yapılan işleri karalamaya gücü yetmez.

Bu tarz insanlara ve mesajlara bu forumda yer verilmeyeceğini ve gereken hassasiyetin gösterileceğini ümit ediyorum.
Kamuoyuna saygılarımla...

Cevapla
cron