Ses Sistemleri Hakkında

Hangi başlığa yazacağınıza karar veremediğiniz ve müzikle ilgili olmayan görüşler...
tonmayster

Ses Sistemleri Hakkında

Mesaj gönderen tonmayster »

Arkadaşlar selam herkese,
Ses ve Işık sistemleri hakkında profesyonel veya amatör olarak ilgileniyorsanız yada daha fazla bilgi edinmek öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki siteye göz atmanızı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Sevgili Tonmayster,

Üzülerek belirtmek zorundayım ki bu forumdan link vermek ve başka sitelerin reklamını yapmak yasaktır. Bu nedenle linkinizi silmek zorunda kaldım.
tonmayster

Mesaj gönderen tonmayster »

Selamlar,
Öyle olsun, ama yazdığım yer müzik dışı konular bölümüydü ve forum kurallarında link vermek yasak diye yazmıyordu...
Ama burda patron sizsiniz nede olsa :)
Kullanıcı avatarı
Semra Fayez

Her Şey Aydınlık İçin!

Mesaj gönderen Semra Fayez »

Tonmaister bizi müzik hakkında aydınlatıcak bir site linki verdiyse (ki konusunu da beyan etmiş SES ve IŞIK) bunun zararı nedir adminim. Bunun sakıncaları konusunda bizi de aydınlatırsanız memnun oluruz........Bu arada ben çok merak ettim linki .Eğer admin izin vermezse ! özelden yollarsanız sevinirim .......

daim_i sevgimle....
FAYEZ
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

1. Konunun patronlukla bir ilgisi yok.
2. Bu site ticari bir site değil. Yani bir geliri yok.
3. Ancak buna karşın ders verenler ya da bir ürünün satışını yapanlar buradan tanıtım yapmak istediklerinde buna dur demek zorundayım çünkü bunun sonu gelmiyor.
4. Eğer reklam yapmak isterseniz banner yoluyla, hem reklamınızı yapabilir hem de siteye katkı sağlayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Semra Fayez

Ticaret mi aydınlanmamı hedef!?

Mesaj gönderen Semra Fayez »

Ben sadece bilgi için verilen bir link olarak değerlendirmiştim! Siz ticari olduğunu düşünüyorsanız size katılırım! Ama sadece aydınlanma için verilmişse bu link; müdahale edilmemelidir diye düşünüyorum.....

daimii sevgimle
FAYEZ