Hayatı paylaşmak

Hangi başlığa yazacağınıza karar veremediğiniz ve müzikle ilgili olmayan görüşler...
süreyyaatilla

Hayatı paylaşmak

Mesaj gönderen süreyyaatilla »

Herkese selam sevgi ve saygılarımı iletiyorum öncelikle.Mevcut iletişim bölümleri haricinde önerilen üyelerin yaşamsal duyurularının ve iletişimlerinin sağlanacağı bir sayfa oluşumu düşüncesini insani değerler açısından kalpten destekliyor mutlu paylaşım haberlerinin olması dileklerimle en kısa zamanda gerçekleşmesini diliyorum.Süreyya Atilla
Selamlar..
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Daha önce Sayın Alp Özeren tarafından önerilen ve ilk kez sizin tarafınızdan desteklenen yeni forum açılması isteğiniz gerçekleştirilmiş ve "Meslektaşlarımızdan Haberler" başlıklı forum hizmete girmiştir. Bu başlıkta daha çok güzel haberlerin yer alması dileğiyle...
süreyyaatilla

Teşekkürler..

Mesaj gönderen süreyyaatilla »

Meslektaşlarımızdan haberler formunu öneren sayın Alp beye ve bunu gerçekleştiren sayın forum yöneticimize teşekkürlerimi iletmeyi ilk paylaşım olarak düşündüm :))Zira bizi mutlu eden herşey küçükte olsa iyi haberdir!!:)) Teşekkürler...Sevgiler..Süreyya Atilla.
Selamlar..
zühre

Mesaj gönderen zühre »

bana bu siteyi tavsiye eden hocam erdem gedikli ye çok teşekkür edeiyorum aranıza katılmaktan mutluluk duydum.
önce ezgisini ezberledim şarkıların sonra susuş larını ama onlar hiç susmadılar!