Gazi Akademik Korosu Eleman İlanı...!

Doğrudan müzikle ilgili olan konulara yer veriniz.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Gazi Akademik Korosu Eleman İlanı...!

Mesaj gönderen Admin »

DUYURU

Gazi Akademik Koro’su Soprano, Alto ve Bas ses grupları için koro üyeleri alacaktır.

Bu koroda, Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Elemanları, Yüksek Lisans ve/veya Doktora Programları öğrencileri ve Müzik Öğretmenleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Çoksesli Korosu'nun bazı üyeleri ile Üniversitelere bağlı Mesleki Müzik Eğitimi kurumlarının mezunları arasından, Ankara'da yaşamakta olan bireyler görev almaktadır.

Profesyonel bir yaklaşımla çalışan bu koroda görev almak isteyen adayların 15/ 09/ 2006 saat 17:00 ye kadar aşağıda belirtilen iletişim araçları yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Adayların ses materyalini ve ses türlerini tanıma/değerlendirme amacıyla 20/11/2005 Çarşamba günü saat 10:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirilecek olan Ön Dinletiye iki solo eser (Arie antiche, Arya, Lied, ve / veya Türk eseri) ile katılmaları uygun görülmektedir.

Adayların başvuruda bulunacakları telefon ve elektronik posta adresi aşağıdadır:

G.Ü Gazi Eğitim Fakültesi
Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Başkanlığı
Cep Tel No: 0 532 421 42 36
E-Posta: sucevik@gazi.edu.tr
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

Mesaj gönderen SeRhAt »

hocam üniv. öğrencileri katılabiliyormu? birde ankaradaikametgah etmek şart mı?
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Bunu bana değil ilanda belirtilen iletişim adresine sormanız gerekir. Ben sadece duyuruyu yaptım...