ANKARA'DA PİYANO, FLÜT, SOLFEJ VE MÜZİK OKULLARINA HAZIRLIK DERSLERİ

DERSHANE VE KURS İLANLAR SİLİNMEKTEDİR. Sadece kişisel ilanlara izin verilir. Bulunduğunuz şehri belirtmeyi unutmayın.
PiyanoHocam

ANKARA'DA PİYANO, FLÜT, SOLFEJ VE MÜZİK OKULLARINA HAZIRLIK DERSLERİ

Mesaj gönderen PiyanoHocam »

1995 yılı Ankara doğumluyum. Müzik yaşamıma 4-5 yaşlarında, kendisi de müzik öğretmeni olan annem ile piyano üzerine başladım. 6 yaşına geldiğimde Kültür Bakanlığı Devlet Çok Sesli Çocuk Korosu'nun sınavını kazandım ve 8 yıl çocuk korosu, 4 yıl gençlik korosu olmak üzere toplam 12 sene bu kurumda koristlik yaptım ve dünya çapında koro yarışmalarından ödüllerle döndük. 6 yaşından beri koroda almaya başladığım solfej eğitimime lise ve üniversitede de devam ettim. Ankara Güzel Sanatlar Lisesini dereceyle kazandım ve liseyi burada flüt üzerine okudum. Üniversite de, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesinin sınavlarını kazandım ve çocukluk hayalim olan Hacettepe Üniversitesinde, Kompozisyon ve Orkestra Şefliği bölümünde öğrenci oldum. Lise hayatım boyunca da çeşitli hocalarla devam ettirdiğim piyano eğitimime halen öğrencisi olduğum Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında devam etmekteyim.
Daha önce ilköğretim düzeyinde çok öğrencim oldu ve bunda çocuklarla iletişimimin iyi oluşunun büyük payı var. Çocuklarımızı erken yaşta müzik eğitimine yönlendirmemiz beyinsel ve kişilik gelişimlerinde büyük rol oynar. Müzik okullarına öğrenci yetiştirmeyi seviyorum bu konuda sizlere yardımcı olabilirim. Ayrıca flüt, piyano ve solfej dersleri veriyorum. Solfej derslerinde başlarda birebir dersin önemi büyük, kişi belli bir seviyeye geldiğinde 3-4 kişilik grup dersi fikrine açığım. Solfej derslerinde kişinin isteğine bağlı tek ve çift ses dikte yazımı ve genel teori bilgisi de olacaktır.

İLETİŞİM: 0546 287 8006