İZMİR GİTAR DERSİ

DERSHANE VE KURS İLANLAR SİLİNMEKTEDİR. Sadece kişisel ilanlara izin verilir. Bulunduğunuz şehri belirtmeyi unutmayın.
ozge bulbul

İZMİR GİTAR DERSİ

Mesaj gönderen ozge bulbul » 01 Ara Prş, 23:08

Merhaba

İsmim Mertkan. Ege Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmaktayım.Müzikle profesyonel olarak ilgilenmekteyim.10 senedir gitar çalıyorum,ben de armoni öğrenebilmek için özel ders aldım ve her gitaristin zaman kaybetmemesi için ders almalarını öneriyorum.Gitar eğitim tarzım ezberden uzak bir sistemdedir.Öğretme aşamasında verdiğim alıştırmalar müzik kulağının gelişmesine yönelik olup aynı zamanda müzik armonisinin etkin kullanılmasını da içermektedir. Kotam vardır doldurduktan sonra kapatacağım.Saygılarımla;
Benden gitar eğitimi aldıktan sonra öğrenecekleriniz;
- Armoniyi bileceksiniz; gamlar,makamlar, farklı akor yapıları,(7'li,9'lu,bemol 5'li , dim, add9 ,maj7,dominant 7 vb..)
- Gamda bulunan notalarla akor oluşturmayı ve akor çözümlemelerini öğreneceksiniz.
- Her türlü tarza armonik olarak uygun doğaçlama solo atabileceksiniz.
- Ritimlerin mantığını ve aksak ritimlerin gİtar üzerinde uygulamalarını öğreneceksiniz. (4/4 ,3/4 ,6/8 ,5/8 ,7/8 ,10/8, vb..)
- Özel çalıştırma tekniğim ile bendleri kusursuz ve doğru frekansta kaldırabileceksiniz.
- En önemlisi kulaktan solo ve akor çıkartmayı öğreneceksiniz.

NOT: Ücret 50 Liradır.
İLETİŞİM NO: 05399263097
F. Mertkan ARSLAN
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.