Yardımlarınızı bekliyorum.

Finale ve Cubase dışındaki bilgisayar programları
Müzikçi22

Yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj gönderen Müzikçi22 »

Herkese merhaba.
Sibelius 6 nota yazım programının tam sürümünü kayıt ettim ancak seri numarasını bir türlü bulamıyorum ve seri numarası girmeden de sibelius programı açılmıyor. Eğer seri numarası elinizde varsa yardımcı olursanız çok sevinirim...
Uğur ALKAN
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj gönderen Admin »

Müzikçi22 yazdı:Herkese merhaba.
Sibelius 6 nota yazım programının tam sürümünü kayıt ettim ancak seri numarasını bir türlü bulamıyorum ve seri numarası girmeden de sibelius programı açılmıyor. Eğer seri numarası elinizde varsa yardımcı olursanız çok sevinirim...
Uğur ALKAN
Siz insanlardan "lisans seri numaralarını" sizinle paylaşmalarını istiyorsunuz. Geçerli bir lisans numarasına sahip olan ya da programı resmen satın alarak kullanan biri bunu sizinle neden paylaşsın? Bu isteğiniz ne yazık ki yerinde bir istek değil. Bunun için yapmanız gereken crack sayfalarını incelemeniz olacaktır.
Müzikçi22

Mesaj gönderen Müzikçi22 »

Cevapladığınız için teşekkür ediyorum. Tabi ki kimse paylaşmak zorunda değil, sadece adı üzerinde yardım talebinde bulundum ama yine de ilginiz için teşekkürler iyi çalışmalar.
blackbee0045

Mesaj gönderen blackbee0045 »

Siz insanlardan "lisans seri numaralarını" sizinle paylaşmalarını istiyorsunuz. Geçerli bir lisans numarasına sahip olan ya da programı resmen satın alarak kullanan biri bunu sizinle neden paylaşsın? Bu isteğiniz ne yazık ki yerinde bir istek değil.