Denizli-Pamukkale Ü.Eğt.Fak. Özel Yetenek Sınavı

Sınav duyurularına ve sınavlarla ilgili her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
by_cellist

Denizli-Pamukkale Ü.Eğt.Fak. Özel Yetenek Sınavı

Mesaj gönderen by_cellist » 31 Tem Sal, 18:54

Müzik öğretmenliği kontenjan 30 kişi alınacaktır.

Ön kayıt tarihi:20 -24 Ağustos 2007
Sınav tarihleri:27- 29 Ağustos 2007 tarihleri arasında yapılacaktır.

romanticviolins
İletişim:

Mesaj gönderen romanticviolins » 31 Tem Sal, 19:19

:?: :?: :?:
En son romanticviolins tarafından 23 Ağu Prş, 18:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

papa_roach

sınav

Mesaj gönderen papa_roach » 23 Ağu Prş, 11:33

arkadaşlar denizli sınavı ile ilgili bi bilgisi olanlar cvp yazabilirlermi?_?..
müzikle ilgili herşeye dahilim:D

Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Re: sınav

Mesaj gönderen aozpek » 23 Ağu Prş, 13:28

papa_roach yazdı:arkadaşlar denizli sınavı ile ilgili bi bilgisi olanlar cvp yazabilirlermi?_?..
arkadaşlar ben selçuk üniversitesiinin sınavlarında ilk aşamayı hep geçmeme rağmen, pamukkale üniversitesinde 1. aşamayı hiç geçemedim. Kanaatimce pamukkale üniversitesi sınavı çok kazık. Ayrıca torpil döndüğü ihtimali de kafamı kurcalamıyor değil doğrusu. Umarım aydınlatabilmişimdir.
S.Ü. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı G.T.S.M. Bölümü / KONYA

romanticviolins
İletişim:

Mesaj gönderen romanticviolins » 23 Ağu Prş, 18:14

Arkadaşlar denizlinn ön kayıtları yarın bitiyor.Bugün kayıt yaptırdım 307. oldum. Yani bu yıl denizliye çok kişi girecek! Yarında kayıtlar devam ediyor.Ama tahminimce 400'ü bulacak sınava giren sayısı... Zor mu diye sorarsanız da ? Bence zor bir sınavı var. Geçen sene yedekte kaldım giremedim.Ama bu sene iddlym!!!Torpil konusuna da gelecek olursak, torpil dönmeyen üniversite bulan olursa bir zahmet bana da haber versin. :D Yani kısacası;burası TÜRKİYE :!: :!: :!:

Kullanıcı avatarı
extory_55

sınav

Mesaj gönderen extory_55 » 26 Ağu Pzr, 15:53

acayip kazık bi sınav olacak ... cümleten başarılar

alto

Mesaj gönderen alto » 27 Ağu Pzt, 23:34

arkadaslar ben grdım denızlının sınavına..pek kolay degıldı walla zaten 24 kısıden 3 kısıyı falan aldılar ılk lıste asıldıgında...hepınıze kolay gelsın

Kullanıcı avatarı
extory_55

Mesaj gönderen extory_55 » 29 Ağu Çrş, 14:17

böyle bir sınav olamaz ... adamlar ankara gazi yi geçti yav böyle saçmalaık olamaz.... böyle torpil dönen bir yer olamaz ... gerisini siz düşünün
MÜZİK BİR DERYA ... BENDE RECEP

paumusıc

Mesaj gönderen paumusıc » 30 Ağu Prş, 3:27

Arkadaslar pau da eger torpıl olsaydı ben gıremezdım.su an 2.sınıfa gectım yanı gecen yıl gırdım sınava ve bu yıl da sınav esnasında aynı yerdeydım.ve geçen sene girip de kazanamayan en yakın arkadasım da bu sene sınava gırdı kazandı(torpılsız). adamlar gazıde gectı dıosunuz bu heyecan işi kımse kımseye bok atmasın..torpıl olayına gelınce kedı erısemedıgı cıgere mındar dermıs!!!gazıde ben de gecmıstım ne var yanı ?2.bolume gecebılen gazıdede gecer denızlıdede gecer boludada vs..jurılerın arasındakı tek fark not sıstemı!!bızım hocalarımız daha cok ılk bolumde eleme yapıyorlar!!! 385 kısıden 71 kısı kaldı 2.asamaya!!!bu yapamadıgınız anlamına gelmez ama bı sekılde onların da tatmın olması gerek!!!

Kullanıcı avatarı
extory_55

Mesaj gönderen extory_55 » 30 Ağu Prş, 11:45

yani sen bana pamukkalede torpil dönmüyor diorsun öyle mi ?? güldürme beni dostum ya

seda...

Mesaj gönderen seda... » 30 Ağu Prş, 12:23

extory arkadaş yorumlarını okudum bütün sınavlara torpil var demişsin bende gaziyi kazandım ama torpil konusunda haksız olduğunu düşünyorum.hiçbir okul müzikte yetenekli olupta başaılı bir öğrenciyi kaçırmak istemez ve hiçbir okul yeteneksiz öğrenciyi alıpta başına bela olmasını istemez.sen torpil olayına takmışsın bence biraz daha çalış.ve torpili unut o zaman sende kazancaksın.bu pskolojiyle gidersen çok zorlanırsın.

Kullanıcı avatarı
extory_55

Mesaj gönderen extory_55 » 30 Ağu Prş, 12:50

ben şuan zaten okuyorum ama burası türkiye unutmayın ki insanların hakkı her tarafta yeniyor ve soruyorum pamukkalede neden içerde kamera yok tu ? sen gaziyi kazanmışsın tebrik ederim kiii zaten gazide torpil olmaz çünkü gazi müziğin merkezi !! adamlar bu şite profesör olmuş

romanticviolins
İletişim:

Mesaj gönderen romanticviolins » 30 Ağu Prş, 12:54

En son romanticviolins tarafından 02 Eyl Pzr, 18:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

seda...

Mesaj gönderen seda... » 30 Ağu Prş, 13:00

yukardaki arkadaş doğru söylüyor.tşkler.

Kullanıcı avatarı
extory_55

Mesaj gönderen extory_55 » 30 Ağu Prş, 13:03

canım arkadaşım bende onu diorum sağlamsındır alırlar ama senle aynı olan biri vardır onun torpili vardır onu alırlar neyse herkese tşk

Kilitli