Yeni İlköğretim Müzik Programı (2007)

Sadece ilköğretimi ilgilendiren konular.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Yeni İlköğretim Müzik Programı (2007)

Mesaj gönderen Admin »

Yeni programı incelemek için "indir" yazısına tıklayınız.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Programı hazırlayan komisyonda bulunan arkadaşlardan almış olduğum program tanıtım sunumunu ekteki dosyadan indirebilirsiniz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
burcuak

Mesaj gönderen burcuak »

Hocam öncelikle iletileriniz için teşekkür ederim.Ancak bu göndermiş olduğunuz örnek sunumun içindekiler kısmında yıllık plan örneği de yer alıyor.Fakat slaytın içerisinde böyle bir örneğe yer verilmemiş.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni öğretim yılı başlayacak fakat biz müzik öğretmenleri yeni program hakkında bir seminerle dahi bilgilendirilmedik henüz.Ancak kendi imkanlarımızla araştırıp,üretmeye çalışıyoruz.Ayrıca bu programda yıllık plan yapacak mıyız yoksa bize verilecek öğretmen kılavuzları yeterli olacak mı?
Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum hocam...
rtrkul

2007_Ilkogretim_muzik_programı

Mesaj gönderen rtrkul »

Sayın Hocam,
Bizlerden bu öğretim yılı (2007-2008) için okullarımız yıllık plan istiyorlar. Acaba klavuz kitapla birlikte yıllık plan örneği gelir mi?

Eğer bizlere yıllık plan örneği verilmeyecekse sitenizde bulunan "2007_Ilkogretim_muzik_programı.pdf" nı, Word formatında yayınlarmısınız. Çünkü yıllık plan yaparken kopyala yapıştır yapabilmemiz için programın word veya Excel olması işimizi çok kolaylaştıracak.

Şimdiden teşekkürler

Rıdvan TÜRKEKUL
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Değerli Üyeler,

Ben sadece bana iletileni yayınladım. Konuyla bir ilgim yok bu nedenle üzülerek size yardımcı olamayacağımı bildirmek isterim.
neyzenberna

seçmeli sanat etkinliği

Mesaj gönderen neyzenberna »

sayın hocam sanat etkinliği dersi enstruman olarak seçtik.fakat internetteki planlar blok flüt öğretimi için uygun değil başka içeriğe sahip bu onuda neler yapabilirim ben kendim bir yıllık plan hazırlasam uygun olurmu.teşekkür ederim.
GUYDUX

klavuz kitap

Mesaj gönderen GUYDUX »

internette birçok dersin klavuz kittapları var. acaba müzik dersininde klavuz kitaplarınıda sitemize yükleyebilirmiyiz.tesekkürler