ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Buraya sadece sınav duyurular bırakılmalıdır. Duyuru haricindeki mesajlar silinecektir.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
gulenyus

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Mesaj gönderen gulenyus » 04 Tem Cmt, 2:12

T.C.
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
2009-2010 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ÜNİVERSİTEMİZ EĞİTİM FAKÜLTESİNİN
AŞAĞIDA YER ALAN NORMAL VE İKİNCİ ÖRGÜN ÖĞRETİM PROGRAMLARINA
ÖZEL YETENEK SINAVI İLE ÖĞRENCİ ALINACAKTIR.

GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
KONTENJAN Normal Örgün Öğretim Karma 40
ÖNKAYIT 17-21 Ağustos 2009
TANITIM 24 Ağustos 2009
SINAVLAR 25-28 Ağustos 2009
KESİN KAYIT 07-11 Eylül 2009

ÖNKAYIT BAŞVURU ADRESİ:Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı
Görükle Kampusü-Nilüfer/BURSA
Tel :0 224 294 21 50
Faks: 0 224 294 21 99

EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖZEL YETENEK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI VE İSTENEN BELGELER
1-2009- ÖSS’ye giren adaylardan;
a)-Liseler, Meslek Liseleri, Öğretmen Liseleri ve Güzel Sanatlar Liseleri’nin El Sanatları, Grafik, Müzik, Sanat, Sanat (Müzik), Nakış, Resim, Sanat (Resim), Seramik, Spor, Tasarım ve Teknolojisi alan/kol/bölümlerinden mezun olan adaylardan ve milli sporculardan, aynı alanlardaki eğitim programlarına başvuracak adayların 2009-ÖSS puan türlerinin herhangi birinden en az 145.000 veya daha fazla ÖSS puanı aldığını gösteren belge,
b)-Yukarıda (a) maddesinde sözü edilen alan/kol/bölümler dışındaki bir alan/kol/bölümden mezun olanlardan başvuracak adayların 2009 ÖSS puan türlerinin herhangi birinden en az 165.000 veya daha fazla ÖSS puanı aldığını gösteren belge,
2-Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi,
3-Fotoğraf 4,5x6 cm.boyutunda 2 adet ( Fotoğraflar son altı ay içinde çekilmiş, gözlüklü olması halinde gözlük camının koyu renkli olmaması ve adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde, kız öğrencilerin başı ve boynu açık, erkek öğrencilerin başı açık, sakalsız varsa bıyıklar dudak hizasında kesilmiş olmalıdır, fotoğraflarda renkli fotokopi kabul edilmez).
4-Sağlık Raporu;
a)-Beden Eğitimi ve Spor Bölümüne; başvuran adayların Özel yetenek Sınavına girmesinde sakınca olmadığını belirtir rapor (Hükümet Tabipliği, Sağlık Ocağı ve diğer kuruluşlardan alınan raporlar geçerlidir).
b)-Müzik ve Resim-İş Öğretmenliğine; başvuracak adayların işitme, görme ve el-kol gibi uzuvlarında müzik ve resim yapmalarına engel durumlarının olmadığını belirtir rapor (Hükümet Tabipliği, Sağlık Ocağı ve diğer kuruluşlardan alınan raporlar geçerlidir).
5-Dekont; ön kayıt, sınav tanıtım programı ve diğer sınav gideri için; Ziraat Bankası Uludağ Üniversitesi Şubesi (Şube kodu:1799) U.Ü.Döner Sermaye Saymanlığı 37219296-5005 (Eğitim Fakültesi Öğrenci Adayı) no’lu hesaba 125.00 TL yatırıldığını gösteren 2 nüsha banka dekont (Aday sınava girmediği takdirde, mazereti ne olursa olsun yatırdığı ücret iade edilemez).
6-Mezuniyet Belgesi; Bir mesleğe yönelik program uygulayan Liseler, Meslek Liseleri, Öğretmen Liseleri, Güzel Sanatlar Liseleri’nin Müzik, Sanat (Müzik), Grafik, Resim, Sanat (Resim), Seramik, Spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan adayların diplomasının aslı veya onaylı örneği (Diğer lise çıkışlılardan diploma örneği istenmemektedir).
7-Milli Sporcu Belgesi; Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünden alınan “Milli Sporcu Belgesi”nin aslı veya onaylı örneği.
8-Sporcu Özgeçmişi Belgesi; Voleybol, Basketbol, Futbol, Hentbol, Güreş, Yüzme, Masa Tenisi, Tenis, Kayak, Snowboard, Badminton, Atletizm, Artistik Jimnastik, halk Oyunları branşlarında varsa sporcu özgeçmişleri. (Ayrıntılı bilgi www.uludag.edu.tr duyurular sayfasından temin edilebilir.)
9- Belgelerin tamam olması koşulu ile ön kayıt işlemleri adayın kendisi veya bir yakını tarafından yaptırılabilir.
POSTA İLE ÖNKAYIT YAPILMAMAKTADIR.

"Arkadaşlar Bursa ile ilgili sorularınız olursa seve seve yardım edebilirim :)"

Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

Re: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Mesaj gönderen mıcırr » 01 Eyl Sal, 14:00

SONUÇLAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİNİN SİTESİNDEKİ,EĞİTİM FAKÜLTESİ SAYFASINDA AÇIKLANMIŞTIR..
Kendisini idare edemeyen, başkasının emri altında yaşamaya mahkumdur...

Kilitli