Ankara - Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü

2010 sınavlarını büyük bir özenle duyuran üyemiz "Mıcırr"a teşekkürler...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

Ankara - Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü

Mesaj gönderen mıcırr » 05 Ağu Prş, 21:27

Gazi Eğitim Fakültesi
2010-2011 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GAZİ ÜNİVERSİTESİ

GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ VE HOCA AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ ÖZEL YETENEK SINAVI

Müzik Öğretmenliği Programı

Kontenjan.....50 + 4 yabancı uyruklu

2010 Ygs'den Alan içi 180 Alan dışı 200 ham puan almış olmak gerekir. ( herhangi bir puan türünden )

Özel yetenek ön kayıtları ve sınavı Gazi Üniversitesi tarafından yürütülecektir.

BAŞVURU TARİHLERİ:
16 – 20 Ağustos 2010, saat 0900 – 1700 arası
SINAV TARİHLERİ :
Sınavlar; Gazi Eğitim Fakültesi özel yetenek sınav sonucu ile öğrenci alan böllümleri için 24 Ağustos 2010 tarihinde başlayacak olup; adaylar, sınav tarihi, yeri ve saatini 22 Ağustos 2010 Pazar gününden itibaren www.gazi.edu.tr adresinden T.C. Kimlik numaralarını kullanarak öğrenebileceklerdir.
BAŞVURU YERİ :
Gazi Üniversitesi Rektörlük Kampusu B Blok Öğrenci Yemek Salonu Teknikokullar / ANKARA

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Adayın 2010 yılına ait YGS sonuç belgesi fotokopisi (YGS sonuç belgesinin aslı kayıt sırasında ibraz
edilecektir.)
2- 4.5 x 6 (cm) ebadında son altı ay içinde, önden, başı ve boynu açık, (erkek adaylar için sakalsız), adayı
kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş 3 adet fotoğraf.
3- T.C.Kimlik numarası yazılı Nüfus Cüzdanının önlü arkalı bir adet fotokopisi, (Nüfus Cüzdanı aslı kayıt
sırasında ibraz edilecektir.)
4- Diploma Fotokopisi (Diploma aslı kayıt sırasında ibraz edilecektir.)
5- Posta ile yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
6- Adaylar şahsen müracaat edeceklerdir.

1., 3., ve 4. maddelerde asıllarının ibraz edilmesi gerekli olduğu bildirilen (Sınav Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanı ve Diploma) belgelerden herhangi birinin, fotokopi ve asıllarının birbirine uymaması halinde, bu belge sahibinin sınavı kazanmış olması durumunda dahi kaydı yapılmayacak ve hakkında Kanuni işlem yapılacaktır.

KESİN KAYITLAR
Kesin kayıt ve sınav sonuçlarının ilan tarihleri sınavların bitiminden sonra www.gazi.edu.tr internet adresinden ilan edilecektir.
Kendisini idare edemeyen, başkasının emri altında yaşamaya mahkumdur...

Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

Re: Ankara - Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü

Mesaj gönderen mıcırr » 07 Ağu Cmt, 13:45

Son iki senedir olduğu gibi, Gazi Üniversitesi Yetenek Sınavı Harcı miktarını belirtmemiş..Resmi internet sayfası ya da telefonlardan bilgi alırsanız lütfen duyurunuz..:))

Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

Re: Ankara - Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü

Mesaj gönderen mıcırr » 15 Ağu Pzr, 11:51

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı, özel yetenek sınavı ücreti 180 TL' dir...

Kilitli