15-16-17 Ağustosta Yapılan Kadro Sınavı Tercihler

AGSL programları, öğrenci ve öğretmenleri ilgilendiren konular
kresendo

15-16-17 Ağustosta Yapılan Kadro Sınavı Tercihler

Mesaj gönderen kresendo »

Arkadaşlar 15-16-17 ağustosta yapılan kadro sınavını kazanıp tercih yapan varmı yada bu konuda bilgisi olan varmı. Bazı arkadaşlardan duyduğuma göre anadolu liseleri öğretmen seçimlerinde müracat etmişler. Eğer durum böyleyse haberimiz olmadan bu süre geçti. Yoksa ayrıca bizlere bilgi verilecekmi. Birde kazanılmış olan bu hakkımız ne kadar süre saklı kalıyor. Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Şimdiden herkesin ilgisine teşekkürler.
ELVAN

Mesaj gönderen ELVAN »

ANADOLU LİSELERİ ÖĞRETMEN SEÇİMLERİ BAŞVURUSUNDA TERCİHLER YAPILDI. FAKAT BAKANLIĞI ARAYAN BİR ARKADAŞA DA O BAŞVURUNUN AGSL İÇİN OLMADIĞI SİZİN ATAMALARINIZIN AYRI YAPILACAĞI SÖYLENMİŞ. ORTADA NET BİRŞEY YOK BENCE SİZ ÇOK İYİ TAKİP EDİN.
SAYGILARIMLA...
kresendo

Teşekkürler ilgin için. Umarım müracat konusu bizler için geç değildir.Ben takip etmekteyim ama bilgisi olan arkadaşlarda burayı bilgilendirirse sevinirim.
EXOTICMAN

Mesaj gönderen EXOTICMAN »

SELAM ARKADAŞLAR ORTAÖĞRETİM GENEL MÜD ARADIM EYLÜL AYI İÇİNDE ATAMA YAPILACAKMIŞ MEB DUYURULARI SÜREKLİ TAKİP EDELİM
müzik sevdadır herşeyi bilinçli ve bilgili yaşamalı
kresendo

Arkadaşlar bende bugün bakanlıkta güzel sanatların atama bölümüne bakan yeri telefonla aradım. Bana da 15 gün içerisinde duyurulacağını anadolu liselerine öğretmen seçimlerinde müracat eden arkadaşların ise bu atamada olacağını söylediler. 15 günlük süre içerisinde takip edelim. Haberi olan arkadaşlarda burayı yine bilgilendirsinki kimsenin hakkı yanmasın.
kanun

Mesaj gönderen kanun »

arkadaşlar atamalar durdurulmuş haberi olan varmı agls yi kazananları etkiliyormu
sener

Mesaj gönderen sener »

arkadaşlar ben bugun ankarayı aradım en geç pazartesi internetten yayınlanacak
bu arada anadolu liseleri başvurulaında başvuran arkadaşlar şanslıymış ama ordaki il milli eğitimde çalışanlar işi bilmiyo demektir
çünkü bizlerin ellinde kazandığımıza dair hiçbirşey yok internetteki listeden başka o da resmi içerik kabul edilmiyor
benim korkum anadolu liseleriine başvuru A5 maddesinden başvuran geçmiş zamanlarda o okullarda çalışmış olanların bizzlerden önce okullarda başlamaları gerçi öncelik bizim diyor ama burası türkiye
kresendo

Arkadaşlar müracatlarla ilgili yazı http://personel.meb.gov.tr adresinde yayınlanmış. Müracatlar 26-29 Eylül 2005 tarihleri arasında bulunduğumuz yerlerin milli eğitim müdürlüklerine yapılacakmış. Bekleyen arkadaşlar kaçırmasınlar.
EXOTICMAN

Mesaj gönderen EXOTICMAN »

ARKADAŞLAR TERCİH FORMLARI NEREDE GİREMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TŞK
müzik sevdadır herşeyi bilinçli ve bilgili yaşamalı
kresendo

EXOTICMAN yazdı:ARKADAŞLAR TERCİH FORMLARI NEREDE GİREMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TŞK

Dostum bulunduğun il milli eğitim müdürlüğüne gidiyorsun ve orda elektronik başvuru formu dolduruyosun. Daha sonra müracat formunun çıktısını imzalıyorsun bir nüshası sende kalıyor bu kadar yapman gereken işlem sonrasında işimiz yine beklemeye kalıyor. Umarım en kısa sürede öğreniriz atama sonuçlarını.