İstanbul - İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

Kilitli
Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

İstanbul - İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

Mesaj gönderen mıcırr » 16 Tem Pzt, 8:54

2012-2013 Eğitim - Öğretim yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları (Opera,Bale,Tiyatro) , Müzik (Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar, Yaylı Çalgılar, Piyano, Kompozisyon ve Orkestra ) ve Müzikoloji ( Osmanlı Dönemi Karşılaştırmalı Müzik ) Bölümleri Lisans Programlarına Özel Yetenek Giriş sınavı ile öğrenci alınacaktır.

ÖzelYetenek Giriş Sınavları için ön kayıtlar 30 Temmuz - 10 Ağustos 2012 tarihleriarasında yapılacak olup gerekli belgeler aşağıda açıklanmıştır.

ÖN KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1. YGS SONUÇ BELGESİ FOTOKOPİSİ.
2. ÖĞRENİM BELGESİ VEYA DİPLOMA FOTOKOPİSİ.
3. NÜFUSCÜZDANI FOTOKOPİSİ.
4. 2 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF.

Not: İlgili Programın Giriş Yönergelerine internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

http://konservatuvar.istanbul.edu.tr/tr ... sp?icr=156

2012 YGS'de Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan adaylardan herhangi bir puan türünden en az 180, diğer liselerden mezun olan adaylardan ise; 2012 YGS puanlarından herhangi birinden en az 200 ham puan almış olması koşulu aranmaktadır.

- Lisans ve Önlisans mezunları ile Konservatuvarların Müzik ve Sahne Sanatları Lisemezunlarından YGS puanı istenmemektedir.

- Başvurular şahsen yapılacaktır.

- Posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU TARİHİ

Başvurular 30 Temmuz - 10 Ağustos 2012tarihleri arasında mesai saatleri içinde yapılacaktır.

BAŞVURU ADRESi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

Rıhtım Cad. No. 1Kadıköy/İstanbul

Tel:0216 418 76 39 /0216 337 62 04

***Sınav ile ilgili bilgiler sanırım kayıt günleri içerisinde üniversitenin sitesinde verilecektir. Tüm adaylara başarılar..
Kendisini idare edemeyen, başkasının emri altında yaşamaya mahkumdur...

Kilitli