Erzurum - Atatürk Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

Erzurum - Atatürk Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü

Mesaj gönderen mıcırr » 24 Tem Sal, 15:41

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
2012–2013 öğretim yılında Atatürk Üniversitesi Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümüne “Özel Yetenek Sınavı” ile öğrenci alınacaktır. Bütün adayların ön kayıt işlemleri ve sınavları Atatürk Üniversitesi Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi Dekanlığı tarafından yapılacaktır.
ÖĞRENCİ ALINACAK PROGRAMLAR VE KONTENJANLAR

Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı - 30

Ön Kayıtlar: 22 - 27 Ağustos 2012
Sınavlar: 28 - 29 Ağustos 2012

Ön Kayıtlar : Atatürk Üniversitesi Merkez Yerleşkesinde yer alan Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi
Dekanlık binasında yapılacaktır.
Sınavlar : Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi Şehir Binasında (Yoncalık Yerleşkesi) yapılacaktır.

ADAY KABUL KOŞULLARI
Başvuru için gerekli koşullar ve belgeler:
a) Ön Kayıt Dosyası : Adaylar, Kayıt Bürosundan 100.-TL. karşılığında alacaklardır.
b) Başvuru Dilekçesi : Ön Kayıt Dosyası`nda verilecek matbu dilekçe, aday tarafından doldurulacaktır.
c) 2012-YGS Sonuç Belgesi : Adaylar; 2012 YGS belgesinin fotokopisiyle birlikte aslını getirecekler ve bu belgenin fotokopisi ön kayıt bürosunda onaylanarak kabul edilecektir.
2012-YGS sınavından 140 veya daha fazla YGS puanı alanlar Özel Yetenek Sınavı`na müracaat edebilirler.
d) Nüfus Cüzdanı: Adaylar; nüfus cüzdanının aslını ve fotokopisini birlikte getirecekler ve bu belgenin fotokopisi ön kayıt bürosunda onaylanarak kabul edilecektir. Ön kayıt esnasında, adayın fotoğrafı çekileceğinden aday, fotoğraflı nüfus cüzdanını mutlaka yanında bulunduracaktır.
e) Özel Yetenek Sınavları Başvuru Formu: Ön Kayıt Dosyası`nda verilecektir.
f) Özel Yetenek Sınav Giriş Kartı: Ön Kayıt esnasında, adayın fotoğrafı çekilerek hazırlanacak olan belge adayın kendisine verilecektir.
g) Özel Yetenek Sınav Harç Dekontu : Adayların sınav harcı olarak, Atatürk Üniversitesi Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi adına Vakıfbank Üniversite Şubesi İBAN : TR61 0001 5001 5800 7294 9628 02 nolu hesap numarasına 100.-TL yatırmaları gerekmektedir. Yatırılan sınav harcı, her ne sebeple olursa olsun iade edilmez.
h) Adayların, ön kayıtları esnasında fotoğrafları çekileceğinden bizzat kendilerinin müracaat etmeleri gerekmektedir. Başkaları tarafından veya posta aracılığıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
ı) YGS Sınavı ile herhangi bir yükseköğretim programına kesin kayıt hakkı kazanmış olan adaylar da bu programlara başvurabilirler.
Adayların başvuru bilgi ve belgelerinde gerçeği yansıtmayan herhangi bir durum belirlendiğinde, aday sınavı kazanmış olsa dahi, sınavı iptal edilerek hakkında kanun î işlem yapılması yoluna gidilecektir.
Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Dekanlığı 25240/ Erzurum
İletişim Tlf :( 0 442 ) 2314001-2360954 ( 0 442 ) 2314044- Fax : ( 0 442 ) 2360955
E-posta : yedigoze@atauni.edu.tr - muzaffer_gulmus@hotmail.com
Kendisini idare edemeyen, başkasının emri altında yaşamaya mahkumdur...

Kilitli