Ankara Müzik Öğrt. Semineri (24-25 Şubat 2010)

Konser, festival, sempozyum, iş ilanları, sınavlar vb.
Lütfen yayınlanmak üzere duyuru göndermeyin. Duyurunuzu kendiniz yapın.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Ankara Müzik Öğrt. Semineri (24-25 Şubat 2010)

Mesaj gönderen Admin »

2. ANKARA MÜZİK ÖĞRETMENLERİ SEMİNERİ 24- 25 ŞUBAT 2010 GÜNLERİNDE YAPILACAK

Sevgili MÜZED Üyeleri,

Derneğimiz, müzik eğitimcisi arkadaşlarımızın meslekî alanda kendilerini geliştirebilmeleri için yeni ve önemli bir etkinliği daha sizlere bildirmekten kıvanç duymaktadır: Müzik Eğitimcileri Derneğinin Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimin Kültürel Temelleri Bölümü ile birlikte düzenlediği "2. Ankara Müzik Öğretmenleri Semineri" 24- 25 Şubat 2010 günlerinde Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi ATAUM Salonu Cebeci Ankara adresinde yapılacak. Sekiz ayrı oturum hâlinde gerçekleştirilecek olan ve değerli meslektaşlarımıza hizmet içi eğitim görevi yapacak olan seminer içinde müzik öğretmenleri üç önemli konseri de izleme fırsatını bulacaklar. Ankara ilinde görev yapan bütün müzik öğretmenleri, Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğünün teklifi ve Ankara Valiliği oluruyla semineri görevli- izinli olarak izleyecekler. İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Yazısı tüm okullara ve müzik öğretmenlerine ulaştırılacak. Ancak Ankara ilinde görev yapan müzik öğretmeni arkadaşların okullarına gelecek yazıyı takip etmeleri, birbirini bu önemli etkinlikten haberdar etmeleri ve aşağıdaki program doğrultusunda 24- 25 Şubat 2010 Çarşamba- Perşembe günlerinde sabah 9.30'dan itibaren seminer salonunda bulunmaları önemle duyurulur. Katılım yoklamaları derneğimiz tarafından imza karşılığı yapılacaktır.

Seminer günlerinde buluşmak üzere tüm arkadaşlara selam, sevgi ve saygılarımızı iletiriz.

Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED)

Genel Merkezi