ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MÜZİK BÖLÜMÜ KAYITLARI BAŞLADI..

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
fulya
İletişim:

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MÜZİK BÖLÜMÜ KAYITLARI BAŞLADI..

Mesaj gönderen fulya »

MÜZİK BÖLÜMÜMÜZÜN KESİN KAYITLARI 4-8 EYLÜL DE YAPILACAKTIR. KAZANAN LARDAN İŞİTME KAYBI OLMADIĞINA DAİR DOKTOR RAPORU İSTENMEKTEDİR.KAZANAN ADAYLARA HAYIRLI OLSUN DİLERİZ,İLGİLENENLERE DUYURULUR.SAYGILARIMIZLA ADÜEĞİTİM FAKÜLTESİ MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞR. GÖR.( FULYA SOYATA) :!:
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

?cvp?

Mesaj gönderen SeRhAt »

bu rapor sınava girmeden önce neden istenmiyor acaba?
aynı zamanda aydın çok berbat bi sınav organizasyonu yapmış.müzik bölümü için konuşuyorum.kimsenin belirli bir sırası yoktu .güneşin altında helak olduk,kafalarına göre 10 kişi alıyorlardı.koskoca okulda bunu düzenleyecek bir hoca ,memur olmaz mı?normal bi insanın bile ayarlayabileceği bi organizasyonu koskoca üniversitede kimse düzenleyemiyorsa yorum yok...bence 1.aşamayı kaybedenlerin çoğu bence güneşten beyinleri sulandığı için kaybetmişlerdir eminim.. :?
En son SeRhAt tarafından 05 Eyl Sal, 13:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
nilay

Mesaj gönderen nilay »

Serhat arkadaşa katılıyorum.Bende geçen yıl aydında girdim.bu kadar laçka biyer görmedim.sınavdan her çıkan iğrenç demişti.birde geçen yıl açıldı müzik bölümü.bu sene dikkat etmeleri gerekirdi.Aydının sınav yöntemini hiç beğenmedim ortamınıda.sınava girenlerin %80 i benimle aynı görüşteydi geçen yıl.pek olumlu düşünen yok açıkçası.
Neyse artık ben bu yıl tokat müzik öğretmenliğini kazandım.herkesede burayı tavsiye ederim.Hiç değilse başıboş biyer değil.
HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM...
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

fulya yazdı:adnan menderes üniversitesi müzik bölümü yedek öğrenci kayıtlarımız başlayacaktır. ilgilenen adayların 11 eylül pazartesi internetten açık olan kontenjanları takip etmeleri önemle duyurulur.saygılarımızla FULYA SOYATA ADÜ MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞR. GÖR. :!:
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

acaba

Mesaj gönderen SeRhAt »

neden yineleme gereği duydunuz hocam?
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Fulya Hanım ilgili ilgisiz her bulduğu yere mesaj bıraktığı için ben de mesajını ilgili başlığın altına taşıdım. Ayrıca bu bir yineleme değil. Bu defa da yedek kayıtların başladığını duyuruyor...