Vurmalı çalgı eğitimi veren gsf veya eğitim fak. arıyorum

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Giraycan

Vurmalı çalgı eğitimi veren gsf veya eğitim fak. arıyorum

Mesaj gönderen Giraycan »

Ben Tokat Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi son sınıfta okuyorum.Viyolonsel öğrencisiyim,Üniversite eğitimimi vurmalı çalgılar dalında yapmak istiyorum bunun nedeni ise kendimi vurmalı çalgılarla daha bütün hissetmem fakat hepinizinde bildiği gibi üflemeli ve vurmalı çalgılar bölümü devlet konservatuvarlarında mevcut ve onlarda liseden yetiştirdiği kendi öğrencilerini tercih ediyorlar ben vurmalı eğitimi veren gsf veya eğitim fakültesi arıyorum çünkü vyrmalı çalgıları gerçekten seviyorum ve onlarla daha mutlu olacağıma inanıyorum ve bilgilerinizi benimle paylaşmanızı istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Devrim
İletişim:

Mesaj gönderen Devrim »

Merhaba.

"Benim bilgidiğim kaadrıyla" senin düşündüğün anlamda vurmalı çalgılar dersi olmayabilir Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölüm/anabilimdallarında. Ama öğretim elemanlarından bu alanda kendini yetiştirmiş olanlar varsa ve o bölümde öğrenci olursan, belki o şekilde faydalanabilirsin diye düşündüm...

İyi çalışmalar...
Selçuk Üniversitesi Egitim Fakültesi
GSEB Müzik Egitimi A.D. KONYA
0.332.323 82 20/293
http://egitim.selcuk.edu.tr/muzik
devrimbabacan@selcuk.edu.tr
Kullanıcı avatarı
bariton
İletişim:

Bilkent'te var!

Mesaj gönderen bariton »

Buradan ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Başarılar...

http://catalog.bilkent.edu.tr/current/dep/d41.html
"Meclis'te çalındı yine tanbur ile neyler; aşık-ı biçarelerin gönlünü eyler"
Giraycan

Teşekkür

Mesaj gönderen Giraycan »

öss dolayısıyla internete giremiyordum verdiğiniz cevaplar için hepinize teşşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
badcat44

İNÖNÜ EĞİTİM FAKÜLTESİNDE VAR

Mesaj gönderen badcat44 »

İNÖNÜ EĞİTM FAKÜLTESİNDE GEÇEN SENEYE KADAR BATERİ EĞİTİMİ DE VERİLİYORDU. BU YIL 1. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN BATERİ SEÇMESİNE İZİN VERİLMEDİ DİYE DUYDUM. AMA 2007 SINAVINDAN SONRAKİ SENE NE OLUR BİLMEM. KOLAY GELSİN BAŞARILAR....
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
bodylisten

Mesaj gönderen bodylisten »

erzurum diye biliyorum.

Daha Üstünü Olamaz. Müzik Yoluyla Tanrı'ya Yaklaşmak ve Oradan İnsanlığa Seslenmek
(Ludwig Van Beethoven).
causam aequat effectum...