Misafirhane :D

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
turgay58

Misafirhane :D

Mesaj gönderen turgay58 »

Arkadaşlar özel yeteek sınavına gireceğimiz üniversitelerin yurtları özel yetenek sınavı için gelen öğrencilere misafirhane olarak hizmet verebiliyor mu?Ben mesale van,samsun ve sivas ta gireceğim.Samsun ve van da yurtlar özel yetenek sınavı öğrencileri için açılıyor mu bir bilgisi olan var yardımcı olursanız sevinirim.
Seyrani'nin gönlü gamla yaş imiş
Aşkı sevda cümle derde baş imiş
Ben gönlümü toprak sandım taş imiş
Meğer taşa tohum ekilmez imiş
turgay58

Mesaj gönderen turgay58 »

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar.
Seyrani'nin gönlü gamla yaş imiş
Aşkı sevda cümle derde baş imiş
Ben gönlümü toprak sandım taş imiş
Meğer taşa tohum ekilmez imiş
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

dostum bütün ünv.ler sınav döneminde yurtları hizmete açıyorlar. o yönde sıkıntınız olmaz. maddi açıdan da çok avantajlı günlük 3-5 milyona kalabiliyorsunuz. sıcak su ve banyo olanağınız olacak. sınavlara girecek arkadaşlara tavsiyem gittikleri şehirlerde mutlaka devlet yurtlarında kalsınlar. birçok şehirde yurtlar kampüs içerisinde. ve gittiğiniz yurtta sadece siz değil yakınlarınız da kalabilirler. tekrar söylüyorum sınava gireceğiniz yerde yurtta kalmanız uzaklık açısından sorun yaratmayacaktır. şimdiden başarılar
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
Kullanıcı avatarı
bloodypeace

Mesaj gönderen bloodypeace »

genel olarak üniversitelerin yurtlarına bakarsak bikaçınınkinde bayansan sorun değil bulabilirsin erkekler zor duruma düşüyor benim gibi :)
ellectro
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

bugüne kadar bay-bayan sorunu duymadım ben. emin olduğum yerler balıkesir-sivas-malatya-van buralarda yurtlar sınav dönemi açık ve sınava girecek öğrenciler rahatlıkla ve çok düşük bir ücret karşılığında yurtta kalıyorlar. ilgilenenlere duyrulur.... başarılar
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Mesaj gönderen gulenyus »

çok iyiymiş o yaa!peki çanakkalede ve burdurda böyle bir olanak var mı acaba?bi fikri olan var mı???