Torpil meselesi

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
romanticviolins
İletişim:

Torpil meselesi

Mesaj gönderen romanticviolins »

Neyse arkadaşlar burcunun da dediği gibi bu torpil işi fazla uzadı. Ben sadece acizane fikirlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Ama burası TÜRKİYE ve burada neredeyse torpilsiz bir iş dönmüyor. Bence bu konu burada noktalansın.Ben daha bu konuyla ilgili konuşmayacağım. Çünkü biz ne dersek diyelim, bu işler yine onların istediği gibi dönecek!!!
Kullanıcı avatarı
burju

Mesaj gönderen burju »

hah saoL valla ya! :wink: :wink:
kervan yurumeye devam ediyor ne söylense boş!
"Bütün mesele iyi ve büyük görünmek değil, Gerçekten iyi ve büyük olmaktır."
wind

Mesaj gönderen wind »

arkadaşlar bazı ünv. sınav hazırlık kursları var. bu kurslara katılan öğrencilere öncülük tanındağı doğrumu?? :(
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

hayır yok !!! hiç alakası yok !!! buna emin olun. bu tip şeylere takılıp kalmayın acaba torpil var mı ? acaba kursa katılsam beni alırlar mı ? bunlar boş düşünceler arkadaşlar. böyle şeylere takılırsanız sınavda hiçbir şekilde konsantrasyon toplayamaz ve kazanamazsınız. sadece sınavı ve kendinizi düşünün. torpil-öncelik tanıma meselesi iyi olan bir adayı asla etkilemez. torpil kesinlikle yoktur demek pollyannacılıktır ama 1-2 kişi torpille alınır. geriye kalanların hepsi hakederek girer. bu kanıtlanmış bir teori hatta kanundur.
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
kompozitor
İletişim:

Re: Torpil meselesi

Mesaj gönderen kompozitor »

ARKADAŞLAR HİÇBİR ÜNİVERSİTE KAPASİTESİZ ÖĞRENCİ ALIP KENDİ KALİTESİNİ DÜŞÜRMEK İSTEMEZ TORPİLLİ ÖĞRENCİ MUTLAKA VARDIR AMA SİZ BUNLARI BIRAKIP SINAVA HAZIRLAYIN KENDİNİZİ BAŞKALARINA TAKILIRSANIZ BAŞARILI OLMANIZ ÇOK ZOR HEPİNİZE BAŞARILAR...