Yrd. Doç. Adil Vural'ı Kaybettik

Evlenme, hastalık, vefat, emeklilik, yer değiştirme vb. hertürlü kişisel haberler..
Kullanıcı avatarı
badcat44

Yrd. Doç. Adil Vural'ı Kaybettik

Mesaj gönderen badcat44 »

Kısa bir süre önce eşini kaybeden İNÖNÜ ÜNV. Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü Müzik Öğretmenliği Ana Sanat Dalı Başkanı Yrd. Doç. Adil VURAL 02.09.2007 tarihinde vefat etmiştir.
Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Ruhun şad olsun hocam nur içinde yat.....
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
Kullanıcı avatarı
onurlorin
İletişim:

Mesaj gönderen onurlorin »

Benim keman hocamdı...Dünya tatlısı bir İNSAN...Nur içinde yatsın...Bana çok emeği geçdi vakdi zamanında... :( :( :(
nilboz

Mesaj gönderen nilboz »

Ezgilerimizin hep sizin için çalacak Adil öğretmenim!!!Ruhunuz şad olsun...Yakınlarına sabır diliyorum.
Kullanıcı avatarı
Ertuğrul KILIÇ

Mesaj gönderen Ertuğrul KILIÇ »

Toprağınız bol, ruhunuz şad olsun sevgili öğretmenim..
Saat dursada, akar zaman..
chloriss

Mesaj gönderen chloriss »

Benimde ilk keman öğretmenimdi.Çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin.Yakınlarına sabır versin...
helkaya

DÜNYA TATLISI BİRİCİK HOCAMA...

Mesaj gönderen helkaya »

SEVGİLİ HOCAM;SENDİN BİZE MÜZİĞİ SEVDİREN...BENİM KEMAN ÖĞRETMENİM, BİRİCİK HOCAMDIN SEN BENİM.SENİNLE GEÇİRDİĞİM 4 SENE BOYUNCA SENİNLE NELER YAŞAMADIK Kİ...TÜRK MÜZİĞİ KONSERLERİ ÇALIŞMALARI VE KONSERLERİ,KEMAN DERSLERİ,KANUN İLE SAZ ESERLERİ ÇALIŞMALARI VE MEŞKLERLERLE BULUNMADIK MI SENİNLE? SEN OKULUN ADİL BABASI İDİN.ŞİMDİ SENİNLE YETİM KALDIK HOCAM. SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ... TOPRAĞIN NUR İLE DOLSUN MEKANIN CENNET OLSUN...
Kullanıcı avatarı
sib2

Mesaj gönderen sib2 »

Yıllarca bizleri iyi birer müzik eğitimcisi yapmak için elinden gelen herşeyi yaptı.Bölümümüzün idaresindeki önemli mevkiisine ve yılların tecrübesine rağmen biz öğrencileriyle konuşurken bile yüzündeki mahçup ve mütevazi ifadeyi asla unutmayacağım.Öğrencilerine her zaman çok iyi davranır çok severdi.Ruhun şad olsun hocam.Saygılarımla...