250 Adet Okul Şarkısı, Kanon ve Türküler Pdf. formatında

Yıllık planlar, programlar, yazı ve sunum dosyaları. Sadece belirtilen dosya türleri yüklenebilir.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
sib2

250 Adet Okul Şarkısı, Kanon ve Türküler Pdf. formatında

Mesaj gönderen sib2 »

Tüm müzik eğitimcisi arkadaşlarımın işine yaraması dileğiyle.Sevgiler...
Kullanıcı avatarı
sib2

Mesaj gönderen sib2 »

İndiren arkadaşlarım, görüşleriniz nelerdir merak ediyorum.21 kez indirilmiş ama kimse bişey yazmamış...
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Mesaj gönderen gulenyus »

öğretmenlerin çok işine yarar sanırım :)
eline emeğine sağlıkkk
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

teşekkürler. çok işe yarayacağı kesin. eline sağlık
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
Kullanıcı avatarı
exe_487

Mesaj gönderen exe_487 »

bu güzel nota arşivinizden ufak bir parçasını bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.eminim bizlerin(öğretmen olmak istiyenlerin) çok işine yarıyacaktır.
HERKES OKULA
Kullanıcı avatarı
erdemefe
İletişim:

Mesaj gönderen erdemefe »

2002 yılında Gazi Üniversitesi'nden Nezihe Şentürk hocamla beraber hazırladığımız albümün faydalı olduğunu görmek beni çok memnun etti. Bu konuda sib2 arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Şu aşamada repertuarı geliştirmeye çalışıyorum. En azından 250 şarkıyı 400 şarkıya çıkarma ve daha sonrasında bu şarkılara basit piyano ya da gitar eşlikleri yazma düşüncem var.

Dostlukla.

İsmet Erdem EFE
Kullanıcı avatarı
sib2

Mesaj gönderen sib2 »

Değerli arkadaşlarım, öncelikle hepinize teşekkür ederim.İsmet Erdem Efe hocam, bende ilginizden dolayı ve böyle güzel bir kaynak hazırladığınızdan dolayı ayrıca teşekkür ederim.Ancak, gönderdiğim dosyanın içindeki şarkıların bestecilerinden dolayı telif sorunu yaşama olasılığını öğrenmiş bulunmaktayım.Bu yüzden dosyayı yayından kaldırmanın daha sağlıklı olacağına karar verdim.Erdem hocam bu konudaki görüşleriniz merak ediyorum.Saygı ve sevgilerimle . . .
Kullanıcı avatarı
erdemefe
İletişim:

Mesaj gönderen erdemefe »

merhabalar.

2002 yılında herhangi maddi bir menfaat gözetmeksizin müzik öğretmenlerinin elinde toplu bir eğitim müziği dağarcığı olması amacıyla hazırlanan çalışma eğitim müziği bestecilerinin eserlerinden ve türkülerden oluşuyor. Ancak bu eserlerin bazıları bestecilerimizin yayımlamış olduğu kitaplarda da yer aldığı için telif sorunu olabilir diye düşünüyorum. Bu konuyla ilgili olarak Süleyman Tarman öğretmenime önerisi ve uyarısı için teşekkür ediyorum.

sib2 hocama yine buradan çalışmaya ilgisinden dolayı teşekkür ediyor, ilgili dosyayı yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı siteden kaldırmasını rica ediyorum.

böyle bir talepte bulunduğum için üzgünüm ama yasalara saygılı olmamız gerektiğini düşünmekteyim.

Belki albüm içerisinde eserleri bunan bestecilerimiz, maddi kazanç gözetilmeksizin hazırlanan bu çalışmada eserlerinin yer almasına izin verirlerse ileride meslektaşlarımızla birlikte büyük bir eğitim müziği dağarcığı oluşturabiliriz.

Saygılar sunarım.

İsmet Erdem EFE
Afyonkarahisar Ali Çetinkaya İlköğretim Okulu
Müzik Öğretmeni
Kilitli