müzik eğitimcileri tayfası nerdeeee:(

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

müzik eğitimcileri tayfası nerdeeee:(

Mesaj gönderen tugcekizilkeman »

uzun zamandır kimsecikler hiç bişey yazmıyorrrr nerdesiniz dostlarımmm:(((
Kullanıcı avatarı
damlaa

Re: müzik eğitimcileri tayfası nerdeeee:(

Mesaj gönderen damlaa »

:) şahsen ben burdayım sınav hazırlığı , heyecan ,koşuşturmaca hepsi baş gösterdi.....)
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

bende artık heyecana dair bişey kalmadı :cry:
Kullanıcı avatarı
damlaa

Mesaj gönderen damlaa »

tugcekizilkeman yazdı:bende artık heyecana dair bişey kalmadı :cry:

ama neden ki yılma bence evet keşke ilkinde olsaydı ama şimdide yapabilirsin :))) Allahın izniyle
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

Mesaj gönderen cagricinarer »

yılmayın arkadaşlar çalışmalara devam edin şimdiden başlayın sınav çok zor değil asıl iş girdikten sonra başlıyor sivasta harika bir eğitim var hocalar kök söktürüyor hem öss ye hem sınava iyi çalışın gerisini dert etmeyin
Sanatsız bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Kullanıcı avatarı
oğuzhan

Mesaj gönderen oğuzhan »

tugcekizilkeman yazdı:bende artık heyecana dair bişey kalmadı :cry:
bence de arkadaşlar yılmayın. çünkü sonunda çok mutlu olacaksınız.hep kazandıgınız dusunun hedef kurun.öss ye önem verın.her şeyden önemlisi AOBPdir unutmayın. inanın çalışıp,yeterınce hakkını verdıysenız ne olursa olsun.kazanıyorsunuz.çünkü kendımden bılıyorum.ilk gırdıgım yerde 42. yedek oldum.2. gırdıgım yerde 17. yedek oldum ve 3. gırdıgım yerde de 4. asıl oldum.ve 2 hafta sonra ilk olan yerden cagırdılar yedek gelmıs.ertesı haftada öbur yer cagırdı ordada yedek gelmiş.çok şaşırdım.işte dedigım gıbi kimsenı hakkı emeği yerde kalmıyor.herşey şans kısmet.oluruna bırakın.her şeyi(ha unutmadan hiç bişey için geç değildir. çünkü bizim sınıfta 29 yasında abiler var bu işin peşini bırakmayanlar çok )başarılar herkese.....
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

az kaldı başlıycam umutlanmaya:))
Kullanıcı avatarı
oğuzhan

Mesaj gönderen oğuzhan »

tugcekizilkeman yazdı:az kaldı başlıycam umutlanmaya:))
bence emeğin olmadığı yerde umut da olmaz. sen emek ver umudunu yitirme herşey olur. hiç bir şey için geç değildir. başarılar.......
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

oğuzhan yazdı:
tugcekizilkeman yazdı:az kaldı başlıycam umutlanmaya:))
bence emeğin olmadığı yerde umut da olmaz. sen emek ver umudunu yitirme herşey olur. hiç bir şey için geç değildir. başarılar.......

teşekkür ederim
:wink:
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Mesaj gönderen gulenyus »

ben de burdayııım :) çağrı'ya kesinlikle katılıyorum iş kazanınca başlıyor.Ben Bursa'dayım eğitim mükemmel...yorucu ama bunca çabaya değen bir eğitim...
ben de 2. girişimde kazandım ilk Bursa'ya girdim 12.yedektim sonra Burdur'u 5. kazandım İzmir'i kazandım Balıkesir'de sadece 1. aşamaya girdim onda bile yedeklerdeydim ama Bursa'da tek hayalim olan yerde sıra geldi:)
asla ama asla ümidinizi kaybetmeyin ve gerçekten ÖSS ye biraz önem verin...
en büyük örnek okulda bir arkadaşımız var çocukluktan beri devlet konservatuarına gitmiş ancak eğitim fakültesi tercih edip sınavlara girmiş..
yetenek sınavları hepsi 100 puandı nerdeyse ancak öss puanı 163 falandı 30.yedeklerdeydi...şansına ona da sıra geldi...
malesef öss işin içine girince yeteneğe pek bakmıyorlar lanet olsun ki bu düzen böyle...
hedefinizi belirleyin ve çok çalışın bu emeğin karşılığını alacaksınız inanıyorum :)
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

Mesaj gönderen cagricinarer »

merhaba arkadaşlar uzun zaman sonra sizlerle tekrar tekrar buluşmak çok güzel bi duygu sizler yalnız değilsiniz her türlü sorunlarınızı paylaşabilirsiniz...
Sanatsız bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Mesaj gönderen gulenyus »

merhaba arkadaşlar
Uludağ Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölmünde okuyorum sınavlarla ilgili yardımcı olabileceğim bişey olursa sorabilirsiniz :)

İnşallah öncelikle hepinizin ÖSS sınavı iyi geçer sonra da başarılı bir sınav geçirip hayal ettiğiniz yerde olursunuz ...
the_Loner

Mesaj gönderen the_Loner »

cagricinarer yazdı:yılmayın arkadaşlar çalışmalara devam edin şimdiden başlayın sınav çok zor değil asıl iş girdikten sonra başlıyor sivasta harika bir eğitim var hocalar kök söktürüyor hem öss ye hem sınava iyi çalışın gerisini dert etmeyin
Çağrıya katılıyorum :) umarım Sivas'a gelirsiniz ve eğitimi görürsünüz :))