Sonuçlar Nasıl????

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
ersel_90

Sonuçlar Nasıl????

Mesaj gönderen ersel_90 »

ewet arkadaşlar çoğu sınavlar bitti sayılır sonuçlar naısl?

ben konya erzurum ve erzincanda girdim konyada ilk aşamada kaldım erzincan ve erzurumu kazandım erzuruma kayıt yaptırdım
yalnız şunun farkına vardım öss ikinci aşamada çok ama çok etkili oluo
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

Re: Sonuçlar Nasıl????

Mesaj gönderen tugcekizilkeman »

bu sene ilk defa girdim doğru düzgün çalışamadım niğde ve balıkesiri denedim ikisininde ilk aşamasında kaldım olmadı yani bu sene umudum seneye....
Kullanıcı avatarı
gulenyus

Mesaj gönderen gulenyus »

bursa'da 12. yedektim burdur'u kazandım izmir'i kazandım balıkesir'de 1.aşamayı geçtim ama 2. aşamaya girmedim ona rağmen yedeklere almışlar!!!
neticede bursada sıra geldi tek hedefim tek hayalimdi bursaya kaydımı yaptırdım :)
darısı tüm arkadaşlarımın başına :)
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

Mesaj gönderen cagricinarer »

arkadaşlar size sadece şunu söyleyebilirim öss puanım 211 aobp puanım da 67 geçen seneden tercih yaptığım için aobp puanım yarı yarıya düştü. düşmesine rağmen 29. asilden kazandım nasıl oluyo diyeceksiniz, hemen cevaplayalım:

şimdi arkadaşlar öss puanı 220 ve üzeri olan bir düz lise mezunu öğrenci öysp (özel yetenek sınav puanı) ndan ortalama 50-60 alırsa öss puanı burda devreye giriyor fakat öss puanı 185-220 arası puan alan bir düz lise mezunu öğrenci öysp puanından ortalama 80-90 aldığında diğer öğrenciye eşit oluyor ve bunlar birbirini dengeliyor. yani durum:

öss ve aobp yüksek, öysp düşük = öss ve aobp düşük, öysp yüksek

not: yukardaki anlatmış olduğum olayın aynısı sadece AGSL mezunu arkadaşlar içinde geçerli. (düz lise mezunu ile AGSL mezunu arkadaşları karıştırmayın!!!) çünkü ben böyle kazandım. :-) eğer açıklama yeterli olmuşsa ne mutlu bana...
Sanatsız bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Kullanıcı avatarı
ersel_90

Mesaj gönderen ersel_90 »

hyrlısı olsun arkadaşlar
duyduğuma göre atatürkten yatay geçiş bursaya oluomuş bakalım belki kayarım o tarafa :)
bursanın sınavı zor diolar tebrik ederim :)
Kullanıcı avatarı
oğuzhan

bu seneki üniversitelerin yetenek sınavları nasıldı?

Mesaj gönderen oğuzhan »

bu sene giren arkadaşlar öncelikle kazananları tebrik ediyorum.cok zorlu bır sınavdan geçtik.kazanamayanlara allah sabır versin ve daha hiç bir şey bitmiş değil.bu seneki sınavlar hakkında neler düşünüyorsunuz? benim düşüncem biraz kazıktı sanki__:)
Kullanıcı avatarı
tugcekizilkeman

Mesaj gönderen tugcekizilkeman »

ben bu sene ilk defa girdim ama en az 10 tane yer çakıştı ben en çok buna sinirlendim :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: