Font Problemi

Finale'yle ilgili hertürlü sorun ve çözümleri buradan paylaşalım
nokia6310i

Font Problemi

Mesaj gönderen nokia6310i »

Merhabalar finalenenin bütün versiyonlarını kullandım lakin 1-2 gündür şöyle bi problem zuhur etti.
mesala;yazı tipinde karakter değişikliği yapmak istiyorum(graphine light narrow fontu)lakin bi türlü olmuyor
sebebi nedir bu arada seçimim türkçe lütfe yardım ediniz teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Font Problemi

Mesaj gönderen Admin »

Olmayan nedir? Yazı karakterini mi değiştiremediniz? Her durumda text menüsünden font'u seçin, açılan pencereden dilediğiniz yazı karakterini, kullandığınız versiyona göre de alt tarafta solda bulunan kutucuktan Türkçe'yi seçin, OK. yapıp çıkın. Font düzelecektir. Eğer font değişimi olmuyorsa, bu Finaleyle ilgili bir sorun değil, bilgisayarınızla ilgili bir sorundur. Muhtemelen word programında da bu font çıkmıyorsa font dosyalarında bir sorun olmuş demektir.
nokia6310i

üstad bilgisayarda diğer programlarda fontla ilgili sorun yok word vb..sorun finalede ama neresinde
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Başka fontları seçtiğinizde düzeliyor mu? Sorunu görmeden size yanıt veremem. Hata veriyorsa hatayı yazın ya da buraya bir ekran görüntüsü ekleyin ki hatanın neden kaynaklandığını görelim...
nokia6310i

Windows 7 kullanıyorum sorunum bu graphine light fontunu bir türlü faaliyete geçiremedim
diğer fontlarda sorun yok graphine light fontunu defalarca da indirdim.yardım ederseniz çok memnun olacan teşekkürler
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Sorun seçmiş olduğunuz fonttan kaynaklanıyor. Fontu bilgisayarınıza yeniden yüklemeyi deneyin olmuyorsa da başka font kullanın...
nokia6310i

XP yükledim gayet güzel çalıştı.Sorun fontta değil bence windows 7 de bi sıkıntı var.ilginiz için çok teşekkür ediyorum