AGSL

AGSL programları, öğrenci ve öğretmenleri ilgilendiren konular
fevzi

AGSL

Mesaj gönderen fevzi »

AGSL öğretmen başvuruları ertelenmiş doğrumu?her öğretmen kaç tercih yapıyor? Bu sınav hakkı sadece 2 dönem mi saklı kalıyor? yani tercihim olmayınca bir daha tercih yapabilecek miyim?
sener

Mesaj gönderen sener »

arkadaşım

oplam 5 tercih yapacaksın ama onu yapmadan önce
dikkat etmen gereken
1-Zorunlu hizmet yapmadıysan buralarıda tercihlerine koy
2-dalınla ilgili açık olmayan bir yeri istersen imkansıza kucak açarsınbu da olmaz
3-tercih ettiğin yer çok önemli istediğin bir yer olmalı çünkü orada belkide ömrünün sonuna kadar kalabilirsin çünkü gittiğin zaman 3 sene tayin olmaz aslında 2 sene ama bu sene geçti akademik takvimden dolayı o yüzden o zamana kadar istediğin yerde norm kadro dolabilir iyice araştımak gerekli
saygılar
Kullanıcı avatarı
serra
İletişim:

agsl seçme sınavı

Mesaj gönderen serra »

ben bu sınavın nasıl bir sınav olduğunu hala anlayabilmiş değilim.Böyle bir sınava tabi edilen öğretmenlerin sınav çıkışı psikolojileri resmen çöküyor! En azından ben ve arkadaşlarımın öyle oldu! Böyle sınav olmaz, olamaz!Nasıl bir değerlendirmedir bu? Beş dakikada öğretmen mi değerlendirilir? Artık agsl falan istemiyorum!!!! :evil: :?:
SERRA.
Misafir
Misafir
Misafir

Hemen pes etmek olmaz!

Mesaj gönderen Misafir »

Yaşamda bu tarz bir çok güçlükle ve zorlukla karşılaşacağız! Ya da haksızlıklarla. Hemen psikolojimizi bozup pes etmemeliyiz. Sadece bu konu da değil her konu da hedefe ulaşmak için mücadele etmeliyiz. Kolay olanı seçmemeliyiz ... Eğer gerçekten güzel sanatlar lisesi öğretmeni olmak istiyorsanız ve bu konu da kendinize inanıyorsanız; asla vazgeçmeyin derim ben......
lisaa

Re: AGSL

Mesaj gönderen lisaa »

'Gaziantep'ten bir güneş doğuyor. Pırıl pırıl, ışıl ışıl..."Gaziantep Güzel Sanatlar Lisesi". İki yıl önce açılmış ve on yıl gibi yol almış. Yolun açık olsun Gaziantep...