piano hazırlık!!!!!

Çalgı eğitim/öğretimi ile ilgili görüş ve düşünceler...
e323

piano hazırlık!!!!!

Mesaj gönderen e323 »

arkadaşlar ben müzik sınavına piano ile hazırlanacağım şu an için teknik çalışmalardayım. Kendimi iyi bi şekilde geliştirmem önerileriniz veya sınavda çalmamı önereceğiniz parça varsa tavsiyelerinizi almak isterim teşekkürler:)
En son e323 tarafından 19 Ara Çrş, 0:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
sisli bir maziden uzakta...
e323

Mesaj gönderen e323 »

ya bi kişide yardım için bi şey yazsa bariiii!!!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
bnd_aykut

Mesaj gönderen bnd_aykut »

arkadsım.. piyano sınav ıcın zor bı enstruman.. ne tarz calıorsun klasık calıorsan hangı donemden calıorsun bunları bı yaz ... ben yardımcı olabılrımm
bassıste
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

seviyene uygun eser seçmen gerektiği için seviyeni bilmeyen birisinin sana şunu çal demesi çok saçma olur.
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
e323

Mesaj gönderen e323 »

tmm sevıyeyi bılmıyorsunuz ama sınav için uygun olacak örnek parçalar istiyorum ben:)
Kullanıcı avatarı
badcat44

Re: piano hazırlık!!!!!

Mesaj gönderen badcat44 »

Teknik seviyen yeterliyse bir sonatin çalman ( bach , clementi , beethowen olabilir ) fazlasıyla yeterli. Özellikle agsl çıkışlı değilsen piyano çalman ve sonatin gibi ağır bir formu çalman etkileyici olur. Başarılar...
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
e323

Mesaj gönderen e323 »

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.düz lise çıkışlıyım piano hocam da zaten teknik olarak el tutuşumun filan iyi oldugunu sölüyor.çok teşekkür ederim:)
Endrio

Mesaj gönderen Endrio »

Tüm Müziği icrasına en uygun klarinet hangisidir? Ve buna yönelik method önerebilir misiniz? Teşekkürler...

Decrease your exam stress by using our latest 70-486 - testking and best quality testking and OG0-093 - braindumps - questions pass guarantee Southern California Institute of Architecture and Florida Southern College.