Aydın İlik Hocamızı Kaybettik...

Evlenme, hastalık, vefat, emeklilik, yer değiştirme vb. hertürlü kişisel haberler..
Kullanıcı avatarı
Semra Fayez

Aydın İlik Hocamızı Kaybettik...

Mesaj gönderen Semra Fayez »

Türk müzik eğitimine çok değerli katkıları olan değerli eğitimci Aydın İlik hocamızı kaybettik. Kendisine Allahtan rahmet, kalanlara başsağlığı diliyorum....
FAYEZ
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Aydın İlik Hocamızı Kaybettik...

Mesaj gönderen Admin »

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müdürü, Müzik Eğitimcisi, Flüt Sanatçısı, Besteci, Müzik Yazarı, Örnek insan, Müzik Eğitimcileri Derneğinin aktif üyelerinden Yrd. Doç. Dr. A. Aydın İlik'i 7 Eylül 2009 Pazartesi günü yitirdik.

Sevgili Aydın İlik'in ailesine, yakınlarına, öğrencilerine, meslektaşlarına, müzik eğitimcileri topluluğuna başsağlığı dileriz.

A. Aydın İlik için 9 Eylül 2009 Çarşamba günü Saat 11.00'de Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde Üniversite Rektörlüğünce bir tören yapılacak. A. Aydın İlik'in cenazesi 10 Eylül 2009 Perşembe günü öğle namazını müteakiben memleketi olan Balıkesir Burhaniye İlçesi'nde toprağa verilecektir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
mercan

Re: Aydın İlik Hocamızı Kaybettik...

Mesaj gönderen mercan »

Hocamıza Allahtan rahmet, Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Tüm Müzik Eğitimcilerinin başı sağolsun.
Mesut ERCAN
İnönü Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Müzik Bölümü
MALATYA