konyanın sınav tarihi ne zaman açıklanacak

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
merve

konyanın sınav tarihi ne zaman açıklanacak

Mesaj gönderen merve »

artık sınav tarihleri açıklanmalı ki bizde ona göre bir plan yapalım dimi bir tarih planı oluşturmamız gerk lütfen daha duyrlı olunsun ve tarihler açıklansın özellikle konya lütfen
gönüllerin açık oldu muhabbeti sefada sorunlarımızı halletmeye çalışalım
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

Hakketten yaaaaaa. Ne zaman açıklanacak şu sınav tarihi. Ben de çok merak ediyorum merve arkadaşım.
Kullanıcı avatarı
sevinc

sınaw tarihleri

Mesaj gönderen sevinc »

gazi üniwersitesinin tarihi nezaman acıklanacak? zaman daraldıkca benim heyecanım artıyor. oyüzden bi an önce acıklanmasını istiorum. we ayrıca bazı ünilerin sitelerinde yeterli bilgi werilmemektedir. mesela ktü.nün adresi ben ordan hiç bir bilgiye ulasamadım. eger bi bilgisi olan warsa benle paylasmasını istiorum . tesekkürler...
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

sevinç kardeşim. Sorduğun soruyu yeni bi başlık oluşturup onun altında sorarsan memnun oluruz. Bu başlık Konya'nın sınav tarihiyle ilgili. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
sevinc

Mesaj gönderen sevinc »

simdi oldumu aozpek:)
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

hem de çok güzel oldu sevinç.
Hepimiz aynı şey için uğraşıyoruz. iyi bir müzisyen veya iyi bir müzik öğretmeni olmak için. Hepimiz birbirimizin dilinden anlarsak, hepimiz birbirimize saygı gösterirsek o zaman iyi bir öğretmen veya müzisyen olmamız zor olmaz. İlgin için teşekkür ederim. Abidin Özpek (Müzik Öğretmeni Aday Adayı). Nerelerde sınava girmeyi düşünüyorsun.
Kullanıcı avatarı
sevinc

Mesaj gönderen sevinc »

ben cakısmayan her ünide girmek istiorum ama tabi hedeflerim war. bunlar gazi dokuz eylül uludağ we marmara bunlardan en uygunu benim için gazi üni. cünkü tokata en yakın. bu 4 ünide ii okular olduu için farketmez tabi bu oklların yanı sıra abant izzet baysalı we ktü ide deniyeceğim. ilginiz için tesekkür ederim
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

nasıl gidiyo çalışmalar. Ben de inşallah, çakışmazsa. Yaşadığım yer olan Konya'da ve Kırıkkale de girmeyi düşünüyorum. Kırıkkale de girmek istersen tavsiye ederim. sana biraz uzak olur ama. bu sene bölüm açılıyo. ilk öğrencilerini alacaklar. Bi bakımdan zor, bi bakımdan kolay bi sınav olacağını umuyorum. Ben şansımı orda da deneyeceğim.
merve

mrb

Mesaj gönderen merve »

[mrb sende mi bekliyorsun konyanın tarihini ya arkadaşım valla zaman geçmek bilmiyor artık açıklansın eğer ikimiz de kazanırsak konyayı ALLAHIM İŞŞALLAH o zaman anlatırız böyle yazıştık diye :) yolun açık olsun arkadaş öğrenirsen tarihi bana mail yollarmısın lovellygirl@mynet.com kendine ii bak by
Kullanıcı avatarı
sevinc

Mesaj gönderen sevinc »

aozpek calısmalar gayet iyi gidiyo. kırıkkalede yeni acılacağını bilmiyordum senden öğrendim. ben bircok üni. deniyeceğim bakalım kırıkkaleye zaman kalacakmı ama önerdiğin için saol. bence ilk acıldığı için fazla zorlamazlar diye düşünüyorum sınawda basarılar bu arada türk müzikcisin sanırım konyayıda düşündüğün için neyse kib belki birgün bi ünide karsılasırız :)
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

Merveciğim; Konya'nın sınav tarihini öğrenirsem elbette ki haber ederim. Emin ol Sınav Tarihini Siteden daha hızlı öğrenirim. Çünkü 5 dakikaya bir siteyi kontrol ediyorum. Bu sene dediğin gibi inşallah kazanırız ve hayallerimizin okulunda okuruz. Daha doğrusu benim hayalim bu okulda okumak. Seni bilmiyorum. Senin adına da konuştum. ama hayalin olmasa okumak istemezsin herhalde dimi....
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

sevinç, karşılaşamayız diye bişey yok tabi ki. Koskoca Türkiye'de 35 tane müzik bölümü olduğu için herhangi birinde karşılaşma olasılığımız oldukça yüksek. İnşallah Allah gönlümüze göre verir. Msn'den yazışmak istersen adresim abidinozpek@hotmail.com oki. Allah kolaylık versin. Çalışmalarında başarılar dilerim. Kırıkkaleye girersen orada görüşürüz. Bu arada adım aozpek olarak kaldı. İsmim ve Soy ismim Abidin Özpek. Görüşmek üzere. See you...
merve

mrb arkadaşım

Mesaj gönderen merve »

]sende benim gibisin valla bende konyaya takmış durumdayım feci halde sorma mutlaka orası olmalı bu yakında açıklanır heralde sen kursuna gidecekmisin konyanın izmir açıklanmış bugun konya yok daha okulu aradım siteden kontrol edin dediler bende giriyorum senin gibi ama yani yok neyse sınavda karşılaşırız seninle haberleşiriz yine görüşmek üzere sana mail adresimi yazmıştım bana mail atarsan seninle haberleşiriz kendine ii bak
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

merveciğim; yazışmak istersen mail adresimi veriyorum. Sınavla ilgili birbirimizi motive etmiş oluruz. Ben zaten kursa gidiyorum. Eğer Konyaya sınava geleceğinden bir hafta önce gelirsen arkadaşımın kurs yeri var orada beraber çalışırız. Ben şu anda her gün derse gidiyorum. mail adresim abidinozpek@hotmail.com. Msnde yazışırız oki.
merve

Mesaj gönderen merve »

mrb çok teşekkür adresini verdiğim için seni ekledim umarım görürsün seninle konuşmak istiyorum şu kurs hakkında ok görüşürüz ben her zaman netteyim msn açık ok kendine ii bak
Kilitli