Öss Puanları

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
merve gulsah

Mesaj gönderen merve gulsah »

CGTY yazdı:1.Genelleme yaptıgımı sölemiştim..
2.Eğitim fakulteleri ham puana bakar öğrenci alırken..
3.AÖBP alan içi ve alan dışı olarak farklı katsayılarla hesaplanır..
4.Hemen heyecan yapma canım..
5.İnşallah kazanırsın...
6.Bende seni seviyorum.. :)
işşallah kazanırsın demişsin cgty ben zaten okuyorum kazandım yani geçen yıl
CGTY

Mesaj gönderen CGTY »

inşallah bitirirsin o zaman.. :) inşallah atanırsın canım benim...:)
En son CGTY tarafından 16 Tem Pzt, 3:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

CGTY yazdı:inşallah bitirirsin o zaman.. :) inşallah atanırsın canım benim... :)
Çağatay ben Abidin, hani şu msnden konuştuğun. Bir daha nişanlıma, Ben de seni seviyorum, canım benim dersen kötü olur. Arkadaşlığımız zedelenebilir. Seviyeli ol, yoksa kötü olur. Bugün haberim oldu çok sinirlendim. biraz dikkat. Ne kadar deli olduğumu bilmezsin külahları değişmeyelim oldu mu? İlla kız üyelerin altına nişanlı evli diye yazalım mı yani. Terbiyesizliğin lüzumu yok.
En son aozpek tarafından 16 Tem Pzt, 1:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
S.Ü. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı G.T.S.M. Bölümü / KONYA
Kullanıcı avatarı
E.KAPUSUZ

Mesaj gönderen E.KAPUSUZ »

arkadaşlar burası chat sitesi değil,admine bölümü kitlettirmeyin bu sohbet burada bitsin!
ERDEM KAPUSUZ
CGTY

Mesaj gönderen CGTY »

töbe töbe...
En son CGTY tarafından 16 Tem Pzt, 3:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
E.KAPUSUZ

Mesaj gönderen E.KAPUSUZ »

Arkadaşlar bu luzumsuz tartışma bitsin insanlara faydalı olamaya çalışın,kişisel sorunlarınızın tartışılacağı yer değil burası.
ERDEM KAPUSUZ
CGTY

Mesaj gönderen CGTY »

Kimsenin nişanlısında gözüm falan yok ...Geyik yaptım sadece..Bu kadar sakınıyosan forumlara girmesine izin vermezsin nişanlının..Terbiyesizlik yaptıgım falan da yok...Herkes klavye delikanlısı...Biz çok deli gördük koçum akıllandırmayı biliriz..
SenyoR

Mesaj gönderen SenyoR »

Müthiş seviye kokuyor:))

Bu Abidin sitenin kurucusu,sahibi falan mı acaba?Ben Süleyman Tarman diye biliyordum.Her kullanıcıya ayrı bir tavır,ayrı bir horlama,ayrı bir eda...

Sen nerenin sınavına gireceksin söyle de biz girmeyelim oralara.Bereket kalmaz o okulda.bir dahaki seneye de yazarsın burda.Sen zaten bu gidişle bu siteden mezun olacaksın:)
Olmazsa,bana ne olur?
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

SenyoR yazdı:Müthiş seviye kokuyor:))

Bu Abidin sitenin kurucusu,sahibi falan mı acaba?Ben Süleyman Tarman diye biliyordum.Her kullanıcıya ayrı bir tavır,ayrı bir horlama,ayrı bir eda...

Sen nerenin sınavına gireceksin söyle de biz girmeyelim oralara.Bereket kalmaz o okulda.bir dahaki seneye de yazarsın burda.Sen zaten bu gidişle bu siteden mezun olacaksın:)
Seviyesizliği bende değil, o saygısızlığı yapanda arayın. Benim nişanlım müzik öğretmeni olacaksa, ve bilgi amaçlı kurulan bi forumda paylaşım yapacaksa ben bunda bi sakınca görmüyorum. Burada amaç bilgi paylaşımı, bayan üyelere asılma değil. Ben verdiğim tepkide bi gariplik görmüyorum. Tek hatam bu saygısızlığa siteden cevap vermek oldu. Bunun da bilincindeyim. Biz insanlara faydalı olmak niyetindeyiz, ama insanlar nedense bunu yanlış anlıyo. İki gün sonra öğretmen olduğunda da okula göndermeyeyim o zaman. Kimseye güvenemeyecekmiyim ben. Senyor arkadaşım beni zerre kadar tanısanız böyle konuşmazdınız. Günahımı alıyorsun. Ayrıca ben kimseyi horlamıyorum, İnsanlara faydalı olmaya çalışmak horlamaksa o da sizin takdiriniz. Böyle düşünmenize çok kırıldım. Eğer böyle düşünüyosanız üyeliğimin iptalini isterim adminimden.
S.Ü. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı G.T.S.M. Bölümü / KONYA
Kullanıcı avatarı
merve gulsah

arkadaşlar sizi gerçeklere davet idiyorum

Mesaj gönderen merve gulsah »

SenyoR yazdı:Müthiş seviye kokuyor:))

arkadaşlar reel düşüncelerden kurtulun artık avukat değilim müzik öğretmenliğindeyim ama bu saçma sapan muhabbeti açıklama durumunda kaldım buradaki asıl seviyesizlik tanınmamış halde kurulan yakın bağlantıdır canım gibi evet chat sitesi değildir bilgi paylaşım formudur ama sanat ile ilgili konularda eğer bu konunun dışında herhangi bir horlama görüldüyse bizde arkadaşlarımla birlikte kaydımızın silinmesini istiyoruz lütfen incelensin abidin arkadaşımız bu yazıdan önce yardımcı olmak dışında aşşağılayıcı kelimeler kullandığı bölüm bulunursa lütfen ispatlansın ki bu seviyesizce muhabbet düşsün evet arkadaşlar saçma sapan konuları herkesin uzatması ve lüzumsuzca cevaplar yazılması alakası bile olmayan kişilerinde muhabbete dahil olması konunun uzaması konunun dışına çıkıldığının göstergesidir abidin arkadaşımızın adına ben özür diliyorum yapması gereken özel mesaj yollamasıydı ama ne cgty arkadaşımızın bende seni seviyorum diye lakayit bir şekilde yaklaşımı dhalefet gib oğru değildi senyor arkadaşımızın da muhalefet gibi alakası olmadığı konuya saçma sapan vede yanlış yorumlama getirmesini doğru bulmuyorum eğer senyor arkadaşım söylediğini ispatlayabilirse biz kaydımızın silinmesini istiyoruz...

sadece müzik paylaşımının olduğu forumlar diliyorum...
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Değerli Üyeler,

Tartışmanın uzamasını ve daha sevimsiz boyutlara taşınmasını gereksiz buluyorum. Ayrıca üyeliklerinizin silinmesine de gerek olduğunu düşünmüyorum. Tek yapmanız gereken birbirinizden özür dileyerek konuyu kapatmanız ve bir daha bu tür tepkilere neden olacak mesajlar yazmamanız olacaktır. Biraz hoşgörüden kimseye zarar gelmez. Buyrun konuyu tatlıya bağlayın ve kapatın...
bodylisten

Mesaj gönderen bodylisten »

öss önemlidir..işitmede bi problem yoksa 235 üstü össlinin kazanmaması şanstır! hatta hatta 250 üzerinde 2. aşamaya girmeye gerek yoktur:)

Daha Üstünü Olamaz. Müzik Yoluyla Tanrı'ya Yaklaşmak ve Oradan İnsanlığa Seslenmek
(Ludwig Van Beethoven).
causam aequat effectum...
uslubahar

Mesaj gönderen uslubahar »

öss den 235 aldım. marmara uludağ we 9eylül istiorum. yeteneğe gelince diktem süper ama aralık kurmam 1az sallantıda. çalgı da ii. şan da iadre eder. sizce bu üniwersitelere girmek için şansım ne kadar war :roll:
müzik, iki alem arsında bir ruya gibidir.....
sssaa

öss puanı + müzik yeteneği hangisi ne kadar önemli

Mesaj gönderen sssaa »

öss puanım 243 ve hocam çok yetenekli olduğumu söylüyor sizce nasıl puan :?: :roll:
Kullanıcı avatarı
badcat44

Mesaj gönderen badcat44 »

öss puanın iyi sayılır. eğer hocan yanılmıyorsa ( ki umarım doğrudur hocanın yorumu ) kazanmaman için bir neden kalmıyor. yolun açık olsun başarılar,.....
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....