AGSL İçerik Olarak Boşaltılıyor mu ?

AGSL programları, öğrenci ve öğretmenleri ilgilendiren konular
gayretliserif
İletişim:

AGSL İçerik Olarak Boşaltılıyor mu ?

Mesaj gönderen gayretliserif »

Değerli arkadaşlar bilmem farkettiniz mi ags liseleri içerik olarak resmen boşaltılıyor yeni program kim tarafından hangi mantıkla yapılmış anlayabilmiş değilim
bu programla bu okullar yürümez amaçta zaten kapatmak değilse nedir
lütfen tepkinizi dile getirin bu okullara sahip çıkalım ags liselerine gelmek isteyen öğretmenlere de mesajım var hiç üzülmeyin çünkü umduğunuzu bulamayabilirsiniz
teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Doğan Zade
İletişim:

Mesaj gönderen Doğan Zade »

agsl ler ile ilgili o kadar çok sorun var ki hangi birini anlatalım. türkiye genelinde bu okulların idareci kadrosunda kaç tane müzk ve resim branşında idareci arkadaş var ben bunu çok merak ediyorum.
kompozitor
İletişim:

Mesaj gönderen kompozitor »

Arkadaşlar Hakan Önsözün dediği gibi,milli eğitim,üç yıl öğretmenlik yapanlara değil,üniversiteyi yeni bitirmiş ve kpss yi kazanamamış kişilere güveniyor,işin tuhaf tarafı ise şu:Üç yıl çalışan öğretmen sınava giriyor ve kazanamıyor.Bunun manası açık:AGSL de çalışabilecek kapasiteniz yok!..Peki o zaman neden bu okullarda görevlendirme öğretmen çalıştırılıyor,madem yetersizler,neden böyle yapılıyor anlamak mümkün değil,gerçi onlarda ne yaptıklarını bilmiyorlar ya....
Okullarımıza sahip çıkalım,onları kapattırmayalım,bilim ve sanat için bu okullara ihtiyacımız var